Neįgaliesiems

Tęsiami gerojo valdymo praktikos darbo grupės raporto pristatymai

LFF futbolo Forumo inicijuota „Gerojo valdymo praktikos“ darbo grupė tęsia raporto pristatymus LFF narėms bei futbolo bendruomenei.

E. Černiausko / saff.lt nuotr.

Darbo grupės pirmininkas Gintautas Babravičius pastebi, kad prieš mėnesį pradėjus vizitus po regionus, pastabų ir pasiūlymų sulaukiama vis daugiau.

Konstruktyvios mintys bus apibendrintos ir pateiktos svarstymui numatomo antrono futbolo forumo metu, š. m. gegužės 27 d..

“Raporto pristatymo metu kylančios diskusijos ir susidomėjimas nuteikia optimistiškai, akivaizdu, kad Lietuvos futbolo bendruomenė subrendo pokyčiams. Aplankęs regionus ir susitikęs su asociacijų aktyvu, galiu patikinti, kad turime daugybę ne tik mėgstančių futbolą, bet ir iniciatyvių bei kompetetingų specialistų“ – vizitų įspūdžius apibendrino G. Babravičius.

Tęsiant pristatymus, balandžio 19 dieną LFF patalpose Vilniuje buvo surengta konferencija žiniasklaidai, pateikti atsakymai į sporto žurnalistų klausimus.

Vėliau, balandžio 20 d. raportas buvo pristatytas Panevėžio apskrities futbolo federacijoje, balandžio 25 dieną Masinio futbolo asociacijoje Vilniuje, o 26 d. Kaune, Lietuvos vaikų ir jaunimo futbolo asociacijoje.

Šią savaitę LFF lankėsi Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) ir Tarptautinės futbolo asociacijos (FIFA) atstovai, kurie buvo supažindinti su raportu, išdėstytais naujų įstatų principais. Tarptautinių futbolo organizacijų ekspertai palankiai įvertino numatomus pokyčius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS