Neįgaliesiems

Tęsiasi „EPLAY“ projektas, skirtas išanalizuoti neigiamą tėvų elgesį jaunimo futbolo renginių metu

Lietuvos masinio futbolo asociacija, atstovaudama Lietuvos futbolo bendruomenei, dalyvauja projekte „EPLAY“ (Educating Players, Leaders and Young People) ir kviečia mūsų šalies klubus tapti jo dalimi.

Tai – Europos Sąjungos finansuojamas tarptautinis projektas, kuriuo siekiama skatinti garbingo žaidimo principus žaidžiančių futbolą 8‒14 metų vaikų tėvų tarpe. „EPLAY“ taip pat siekia atkreipti dėmesį į tai, kad sportas yra svarbi priemonė kovojant su rasizmu ir netolerancija bei pozityvių vertybių skatinimo platforma.

Kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacija „EPLAY“ projekte taip pat dalyvauja Maltos futbolo asociacija, Rumunijos futbolo federacija, UEFA „Foundation for Children“, „Athletes Inspire Children“, „ForModena“, Modenos ir Emilijos Redžo universitetas, kuris specializuojasi mokymų organizavimo ir vykdymo srityje.

„EPLAY“ projektas prasidėjo 2023 metais. Pirmajame jo etape buvo surinkti ir apdoroti duomenys iš apklausų Lietuvoje, Maltoje ir Rumunijoje apie neigiamo tėvų elgesio jaunimo futbolo renginių metu problemą. Projekto partnerės parengė „EPLAY“ metodologijos dokumentą.

Antrasis projekto etapas bus skirtas praktiškai įgyvendinti „EPLAY“ metodikos tikslus ir koncepciją futbolo organizacijose. Lietuvos masinio futbolo asociacija kviečia mūsų šalies klubus prisijungti prie projekto ir išbandyti „EPLAY“ projekto metodiką savo komandų tarpe. Norėdami tapti projekto dalimi, kviečiame registruotis elektroninio pašto adresu g.guizauskaite@lff.lt.

Kovo 25–26 dienomis Bukarešte vyks mokymai į kuriuos asociacija deleguos du atstovus. Grįžę į Lietuvą, jie organizuos mokymus klubų, dalyvausiančių projekte, treneriams ir perteiks įgytas žinias. Paskiau metodologija ir jos veiklos bus įgyvendinamos klubuose bei bus vykdoma stebėsena siekiant išsiaiškinti, ar metodinėse gairėse aprašytos veiklos padėjo pasiekti teigiamų rezultatų.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS