Neįgaliesiems

Tęsiasi „Ladygolo“ žaidynių registracija

Europoje pripažintos ir didelio dalyvių skaičiaus sulaukusios salės futbolo mergaičių žaidynės „Ladygolas“ grįžta antrajam sezonui. Registracijai einant į pabaigą, varžybas organizuojanti Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) ragina šalies mokyklas suskubti prisijungti prie projekto.

Šiuo metu į varžybas užsiregistravo jau 100 komandų ir šis skaičius toliau auga. Aktyviausios 6iuo metu yra Panevėžio, Šiaulių ir Kauno apskričių mokyklos, kurios, atitinkamai, užregistravo 27, 22 ir 15 komandų.

Naujajame sezone „Ladygolas“ vyks trijų amžiaus grupių kategorijose. Jauniausiųjų grupė – 6 kl. ir jaunesnės mokinės, vidurinioji grupė – 8 kl. ir jaunesnės mokinės bei vyriausiųjų grupė – 10 kl. ir jaunesnės mokinės. Komandoje gali būti registruojamos nuo 7 iki 10 žaidėjų, pasirinktinai komandos treneris ir/arba vadovas.

Varžybas organizuoja Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA). Visi norintieji dalyvauti kviečiami iki 2017 m. sausio 13 dienos (24 val.) užsiregistruoti interneto puslapyje www.ladygolas.lt. Šiame puslapyje įkelta paraiškos forma.

Numatyti keli žaidynių etapai: iš pradžių komandos rungsis savivaldybių finaluose (sausio 16 d. – kovo 3 d.), apskričių finaluose (vasario 27 d. – kovo 24 d.) ir superfinale (data ir laikas bus paskelbti vasarį). 6 kl. ir jaunesnių klasių moksleivių komandos dalyvaus savivaldybių bei apskričių finale.

Kiekviena tinkamai užsiregistravusi ir žaidynėse dalyvaujanti komanda dovanų gaus po 1 futsalo kamuolį. Kiekvieno etapo, t. y. savivaldybių, apskričių nugalėtojos bus apdovanotos įvairiais prizais. Lietuvos čempionės laimės pasirinktinai 10 sėdmaišių arba stalo futbolą. Jos į mokyklą grįš kaip tikros nugalėtojos – limuzinu.

Praeitais metais turnyre dalyvavo 300 komandų iš visos Lietuvos – į žaidynės įsitraukė keli tūkstančiai moksleivių iš 200 mokyklų. UEFA nominavo „Ladygolą“ tarp trijų geriausių moterų futbolo rinkodaros projektų 2016 metais. Tarp kitų nominuotųjų buvo ir gilias futbolo tradicijas puoselėjančių Anglijos futbolo asociacijos (FA) ir Danijos futbolo sąjungos (DBU) pateikti projektai.

„Ladygolo“ tikslas – ne tik sudominti futbolo nežaidusias ar mažiau žaidusias mergaites, bet ir suteikti galimybę joms turiningai ir sportiškai praleisti laisvalaikį. Tai taip pat yra proga gabioms žaidėjoms atsiskleisti ir parodyti savo galimybes treneriams.

„Ladygolo“ nuostatai ir bendrosios taisyklės

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS