Neįgaliesiems

Tęsiasi registracija į 2022-ųjų Hegelmann LFF taurės turnyrą

Įsibėgėjant lietuviškojo futbolo sezonui startuoja ir dar vienas ilgametis šalies futbol turnyras – Hegelmann LFF taurė.

Hegelmann LFF taurės varžybose privalo dalyvauti Optibet A lygos čempionate, Optibet I lygos pirmenybėse ir LFF II lygos pirmenybėse dalyvaujančios Komandos.

Hegelmann LFF taurės varžybose taip pat gali dalyvauti ir kitų Klubų, registruotų COMET sistemoje, komandos, dalyvaujančios LFF III lygos ir žemesnių lygų pirmenybėse (11х11).

„Po dviejų metų pertraukos ir Lietuvos futbolo šimtmečio proga registruotis į Hegelmann LFF taurę vėl kviečiame visas ne tik pirmų trijų lygų, tačiau ir mėgėjų čempionatų ekipas. Ne sykį matėme atvejų, kai „ant popieriaus“ silpnesnės komandos iš taurės varžybų eliminuoja pajėgesnes, o tai yra taurės turnyrų grožis.

Tikimės, kad ir šiame taurės turnyro sezone išvysime ne vieną įsimintiną akimirką“, – teigė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Žemesnių nei LFF II lyga lygų komandos, pareiškusios norą dalyvauti 2022 m. Hegelmann LFF taurės varžybose, privalo žaidėjų registracijos paraiškas pateikti el. paštu v.zajarskas@lff.lt.

Pilnai užpildytos ir pasirašytos registracijos formos turi būti pateiktos iki balandžio 8 dienos imtinai.

Registracijos formą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Kaip įprasta, Hegelmann LFF taurės varžybose dalyvauti gali tik atitinkamo klubo pagrindinė komanda.

Susipažinti su pilnais turnyro nuostatais galite paspaudę čia.

2021-aisiais Hegelmann LFF taurės nugalėtojais tapo Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS