Neįgaliesiems

Tiesioginiame eteryje – perspektyvių U-16 jaunuolių rungtynės

Birželio 10-ąją Klaipėdos dirbtinės dangos stadione susirungs 2003 m. gimimo (U-16) futbolininkai iš Aukštaitijos, Kauno, Vilniaus ir Žemaitijos regionų.

Lietuvos regionų pirmenybių rungtynes sekmadienį nuo 12:30 val. bus tiesiogiai transliuojamos Jaunimo futbolo paskyroje „Facebook“ tinkle ir Lietuvos futbolo paskyroje „Youtube“ svetainėje, tad žaidėjų sirgaliai galės stebėti jų pasirodymą internetu. 

Pagrindiniai Regionų pirmenybių projekto tikslai yra Lietuvos jaunių rinktinių kandidatų peržiūra, trenerių įtraukimas į rinktinės kandidatų peržiūros procesą, jų diskusijos. Šiemet vykusios pirmenybės sulaukė iki 70 tūkst. žiūrovų susidomėjimo. Jaunųjų futbolininkų įvertinti susirinko Lietuvos rinktinių treneriai.

„Regionų pirmenybės yra tęstinis LVJFA projektas. Tikiu, kad šį birželį į regionines komandas pakviesti žaidėjai bus optimalios žaidybinės formos. Manyčiau, kad šįkart išvysime ir naujų žaidėjų, kurie nedalyvavo žiemos ture. Taip pat ir tuos žaidėjus, kurie žiemą nekrito į specialistams į akis, bet šįkart parodys visas geriausias savo savybes“ – atsiliepė LVJFA direktorius Deimantas Bička.

„Lietuvos rinktinių treneriams tai geriausia galimybė pamatyti visus žaidėjus vienoje vietoje. Vienas pagrindinių šio projekto tikslų – neprarasti talentų iš visų regionų. Sekantis žingsnis būtų išsiskyrusius žaidėjus pakviesti į rinktinių stovyklas ir toliau stebėti jų raidą“, – projekto svarbą apibendrino vienas šių pirmenybių organizatorių Svajūnas Česnulis.

Geriausiai įvertinti jaunuoliai bus apdovanoti pirmenybių rėmėjo „WellTeen“ prizais – multivitaminų ir mineralų kompleksais.

Regionų pirmenybių tvarkaraštis

12:30–13:30 val. Žemaitija – Aukštaitija

13:45–14:45 val. Kaunas – Vilnius

15:00–16:00 val. Vilnius – Aukštaitija

16:15–17:15 val. Kaunas – Žemaitija

Komandų treneriai

Aukštaitija: Darius Žindulis ir Aurimas Mančas 

Kaunas: Darius Urbelionis ir Šarūnas Klimavičius

Vilnius: Haroldas Šidlauskas ir Gediminas Kontautas

Žemaitija: Rimantas Vilavičius ir Andrius Bendikas

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS