Tiesioginiame „Samsung Galaxy Watch“ EJL rungtynių eteryje – žiemiškas Vilniaus derbis

Elitinės jaunių lygos čempionato transliacijų seriją pratęsė U16 diviziono lyderio „Žalgirio“ mūšis su „VilniusFootball Academy“ bendraamžiais.

16-ojo turo akistata buvo paženklinga žiemiškomis sąlygomis Senvagės gimnazijos stadione, tačiau jauniesiems futbolininkams tai nesutrukdė pasižymėti 4 įvarčiais.

Lukas Oškinis pasinaudojo proga 8 minutę išvesti į priekį „VilniusFootball Aacademy“. Pirmo kėlinio viduryje Adomas Buikus atstatė pusiausvyrą, realizavęs baudinį. Vakaris Berenta du kartus pasižymėjo antrame kėlinyje ir padėjo „Žalgiriui“ laimėti rezultatu 3:1.

Po rungtynių įspūdžiais pasidalino žaidėjai Mykolas Mameniškis su Vyčiu Paviloniu bei Erikas Kvedaravičius.