Neįgaliesiems

Tikslus „Vilniaus Vyčio“ treneris pirmiausia kelia sau

Pirmosios lygos padangėje prieš dvejus metus pasirodęs „Vilniaus Vytis“ iš karto blykstelėjo ir liko tarp čempionato ryškiausių komandų. Du sezonai – du bronzos medalių komplektai ant žaidėjų ir trenerių kaklų.

Šiemet treneris Algimantas Liubinskas laisvinti vietos apdovanojimų lentynoje naujiems trofėjams neskuba: „Nelengva rinkti pinigus, kurie padėtų sustiprinti komandą. Be to, šiemet naujų stiprių žaidėjų prisikvietė „Pakruojis“, „Panevėžys“, Kėdainių „Nevėžis“, Alytaus „Dainava“. Manau, kad pirmoji lyga šiemet bus daug stipresnė nei pernai“.

„Vilniaus Vytis“ pasirinko komandos jauninimo kelią. A. Liubinsko teigimu, gabaus jaunimo vilniečiai turi – yra gynėjai Erlandas Juška, Deividas Malžinskas, saugas Eimantas Lotužys, puolėjai Gytis Paulauskas, Tomašas Šymulevičius.

„Suteikiame šansą tęsti karjerą ir tiems, kurie niekam nereikalingi A lygoje – Lukui Valvoniui, Aldui Korsakui, Benui Lučiūnui. Kur jiems dar žaisti, jei ne pas mus?“, – retoriškai klausė „Vilniaus Vyčio“ vairininkas.

Iš sostinės klubo išvyko vienas kitas patyręs futbolininkas. Vartininkas Saulius Klevinskas – į Marijampolės „Sūduvą“, saugas Mykolas Krasnovskis pasirinko darbą ir žaidimą Islandijoje, gynėjas Haroldas Šidlauskas nusprendė nebederinti darbo su pirmosios lygos futbolu. Tačiau „Vilniaus Vytį“ papildė Jevgenijus Morozas, komandoje liko Mantas Makutunovičius, Marius Šoblinskas, Nikolajus Misiukas, galbūt toliau žais ir Arminas Vaskėla. Tad patirties komandoje turėtų pakakti.

„Vilniaus Vytyje“ nebebus kelių pernykščių legionerių. Kiti žada grįžti. „Turi atskristi brazilai – pernai pas mus žaidęs Leonardo Soaresas ir dar vienas jo tėvynainis. Japonas Yushi Utsonomya sake grįšiąs, jei tik mums jo prireiks“, – vardijo A. Liubinskas.

Prie „Vilniaus Vyčio“ šturvalo stovintis buvęs Lietuvos rinktinės treneris puse lūpų užsimena, jog norėtų laimėti čempionatą ir prasimušti į A lygą, bet kalbėdamas apie tikslus sako: „Juos aš keliu sau. O mano tikslas visada yra vienas – laimėti“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS