Neįgaliesiems

„Topo centras Euronics“ moterų I lygos starte – komandų šeimininkių pergalės

Šį savaigalį prasidėjo 2024 metų pirmenybių sezonas ir įvyko ketverios rungtynės Vilkijoje, Telšiuose, Kaune ir Šiauliuose.

Sezono atidarymo rungtynėse kovo 22-ąją „Vilkija“ savo aikštėje priėmė „Šešupę“. Pirmojo „Topo centras Euronics“ moterų I lygos įvarčio autore tapo Auksė Radzevičiūtė. Vilkijietės paskiau padidino savo persvarą Kamilės Nekrošiūtės, Liucijos Fedorčak, Aretos Baladinskaitės ir Ugnės Bartusevičiūtės taikliais smūgiais, kurie suteikė pergalę 5:0.

Pernai antrą vietą pirmenybėse užėmęs  „Džiugas“ be skrupulų 17:1 nugalėjo „Saned“ dublerinę komandą. Šiame susitikime keturis įvarčius įmušė Kornelija Kačenauskaitė, „hetrikus“ atliko Margarita Vagdarytė ir Augustė Badaugaitė, dublius – Marija Stasiulytė ir Elinga Gechtė. Po kartą įvartį mušė Goda Grubliauskaitė, Liucija Zakarauskaitė, Laura Radžiūtė bei viešnių žaidėja Viltė Stankevičiūtė.

„Hegelmann“ dublerinė komanda 3:0 nustelbė „Utenos Utenį“, pernai žaidusį aukščiausiame Lietuvos divizione. Kauno rajono atstovių pergalę užtikrino Emos Kriaučiūnaitės, Vanesos Vasiliauskaitės ir Karolinos Kurapatkinos įvarčiai.

Vieninteliame šeštadienio susitikime „Šiauliai“-ŠSG įrodė savo pranašumą 7:1 prieš „Babrungą“. Savo sezoną „hetriku“ pradėjo Sonata Durienė, o kitus šiauliečių įvarčius įmušė Jotvilė Šapaitė, Lolita Kalinauskaitė ir Jorūnė Lipkinaitė. Plungiškių gretose skirtumą buvo sušvelninusi Rugilė Kalkiūtė.

Į vėlesnę datą perkeltos dvi 1-ojo turo rungtynės tarp „Nevėžio“ ir „Bičių“ bei „Žalgirio“ ir „Gintros“ B komandos. Artėjantį savaitgalį įvyks 2-ojo turo rungtynės bei savo žygį pradės pirmenybių nugalėtojos titulą ginsianti MFA „Žalgiris“ B-MRU ekipa.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS