Neįgaliesiems

„Topo centras“ tampa pagrindiniu Lietuvos moterų futbolo partneriu

Lietuvos moterų futbolo istorijoje svarbus etapas – pirmą kartą pasirašyta partnerystės sutartis stiprinti išskirtinai Lietuvos moterų futbolą. Pagrindiniu Lietuvos moterų futbolo partneriu tampa didžiausias namų elektronikos prekybos tinklas Lietuvoje „Topo centras“.

„Topo centras“ taip pat įgyja moterų A lygos bei Lietuvos moterų futbolo asociacijos I lygos vardo teises artėjančiam sezonui.  Naujasis Lietuvos moterų futbolo partneris prisidės ir prie šią vasarą mūsų šalyje vyksiančio Europos merginų U19 futbolo čempionato, kuriame Lietuvos rinktinė jau turi dalyvavimo teises kaip turnyro šeimininkė.

„Tai – turbūt pirmas kartas, kai turėsime partnerį, kuris pareiškė norą dirbti išskirtinai su Lietuvos moterų futbolu. Svarbu, kad naujieji mūsų partneriai yra pasiryžę aprėpti visą mūsų moterų futbolą ir prisidėti prie jo augimo ir plėtros tiek rinktinių, tiek ir lygų kontekste. Tikime, kad toks stiprus partneris taps geru impulsu mūsų moterų futbolo augimui ir ypatingai šiuo metu, kai intensyviai ruošiamės mūsų šalyje vyksiančiam Europos merginų čempionatui“, – kalbėjo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Nauja partneryste džiaugiasi ir „Topo centro“ generalinis direktorius Remigijus Štaras.

„Ši partnerystė – ilgalaikės ir strateginės „Euronics Group“ pasirinktos partnerystės krypties vystymas. „Euronics Group“, kurios oficialiu nariu Lietuvoje yra „Topo centras“, jau nuo 2022 metų yra UEFA moterų futbolo partneris ir drauge su UEFA organizacija tiki, kad futbolas gali tapti pirmaujančia komandine moterų sporto šaka Europoje. Ir tam yra visos prielaidos, nes futbolas – populiariausia sporto šaka pasaulyje, jungianti  bendruomenes, burianti draugus, šeimas, įtraukianti vaikus.

Bendruomeniškumo idėja artima ir mums, mūsų parduotuvėse lankosi daug šeimų, todėl džiaugiamės galėdami prisidėti prie moterų futbolo populiarinimo, bendruomenės aplink šią sporto šaką būrimo. Tuo labiau, kad šią vasarą Lietuvoje bus surengtas Europos UEFA merginų iki 19 metų čempionatas, kurio metu mūsų stadionuose žais perspektyviausios žemyno futbolininkės. Taigi turėsime neeilinę galimybę matyti būsimąsias Lietuvos ir Europos futbolo žvaigždes, sekti jų karjerą ateityje“, – akcentavo R. Štaras.

Artimiausiu metu bus pristatytas ir naujojo moterų A lygos sezono logotipas bei kitos naujienos. Primename, kad šiame moterų A lygos sezone žais šešios komandos – FK „Gintra“, MFA „Žalgiris“-MRU, FC „Hegelmann“, FK „Banga“, FK „Saned“ ir FK „TransINVEST“. Moterų rinktinė balandį startuos Europos čempionato atrankos varžybose.

Europos merginų futbolo U19 čempionatas vyks liepos 14–27 dienomis.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS