Neįgaliesiems

TOPsport A lygos komandų apžvalga: Kauno rajono „Hegelmann“ – ar pavyks išsilaikyti pirmame penkete?

Naujasis „TOPsport A lygos“ sezonas prasidės kovo 1 dieną, tad alyga.lt svetainė kviečia susipažinti su kiekviena 2024 metų pirmenybių dalyve. Šį sykį atkreipkime dėmesį į iš pagrindų pasikeitusią Kauno rajono „Hegelmann“ komandą.

Klubo valdžia konstatavo – 2023 metai mėlynai baltiems susiklostė nesėkmingai. LFF taurėje buvo skaudžiai nusileista Vilniaus „Riteriams“, debiutas tarptautiniame fronte įprasmintas vienu triuškinamu pralaimėjimu Šiaurės Makedonijos ekipai, o Lietuvos čempionate užimta penktoji vieta.

Banguotai praėjusiame sezone žaidusi Kauno rajono komanda, artėjant pirmenybių finišui, kontroliavo situaciją – reikėjo dar vienos pergalės. Paskutiniajame ture nuo Andriaus Skerlos kariaunos nusisuko sėkmė – pralaimėta „Kauno Žalgiriui“ ir, nugalėjus FA „Šiauliai“, nusileista dviem pozicijomis žemyn.

Tarpsezoniu sklido nemažai kalbų apie galimą A. Skerlos išvykimą į kitą klubą, tačiau strategas pasiryžęs su mėlynai baltais pradėti ketvirtą sezoną „TOPsport A lygoje“.

Prarasta galimybė žaisti tarptautiniame fronte turėjo reikšmingos įtakos komandos komplektacijai. Su klubu atsisveikino daugiau negu tuzinas futbolininkų, iš kurių pora vaidino esminį vaidmenį. Vienas geriausių praėjusio sezono legionierių Filipas Dangubičius kol kas dar ieško naujo klubo, į Vilniaus „Žalgirį“ persikėlė Giedrius Matulevičius. Apibendrinus, gerokai pasikeitė ekipos vartininkų bei atakuojanti grandis.

Vis dėlto sugrąžinti komandą į aukštesnę poziciją nusiteikę svarbūs žaidėjai – Samuelis Odeoyibo, Hugo Figueredo ir Denisas Bošnjakas, kurie pratęsė kontraktus. Be jų iš praėjusio sezono liko lietuviai su kapitonu Klaudijumi Upstu priešakyje ir legionieriai – Steve‘as Kingue, Patrickas Popescu bei Michaelas Thuique.

„Hegelmann“ klubas komplektacijos darbų dar nebaigė, bet pristatė jau dešimt naujokų. A. Skerlos kariauną papildė praėjusio sezono čempionas Artemas Ščedras, į Lietuvą po atkarpos Kazachstane sugrįžęs Domantas Antanavičius, 2021-aisiais Telšių „Džiuge“ sužibėjęs Leo Ribeiro, „Žalgiryje“ viso savo potencialo nepademonstravęs Matas Vareika bei dar keletas jaunų futbolininkų. Beje, M. Vareika rezultatyviai žaidė kontrolinėse rungtynėse, pasižymėdamas efektingais įvarčiais.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad mėlynai balti „ant popieriaus“ yra bene labiausiai nukraujavusi čempionato komanda. Kita vertus, A. Skerla ir jo treniruojami futbolininkai, tada nepriskirti prie favoritų, 2021 ir 2022 metais pademonstravo sėkmingus rezultatus. „Hegelmann“ klube turėtų atsirasti kiti lyderiai, stosiantys į išvykusių žaidėjų vietas.

alyga.lt informacija, V. Knyzelio nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS