Neįgaliesiems

TOPsport futsal A lygoje mėnesio MVP tapęs V. Kravcovas: „Apdovanojimas – visos komandos darbo rezultatas“

Prieš Jonavos „Vikingams“ pradedant TOPsport futsal A lygos pusfinalio seriją, komandos legionierius iš Ukrainos Viktoras Kravcovas buvo paskelbtas naudingiausiu vasario mėnesio žaidėju. Toks apdovanojimas futbolininkui – pirmasis mūsų šalyje.

„Be abejo, man, kaip ir bet kuriam žmogui, toks įvertinimas malonus, tačiau reikia suprasti, kad šis apdovanojimas – visos komandos darbo rezultatas. Už tai darsyk noriu padėkoti komandos draugams, nes tai tik parodo, kad einame teisingu keliu“, – sakė V. Kravcovas.

– Ar jūs pats pajutote, kad vasaris buvo geresnis nei ankstesni mėnesiai?

– Tikrai ne.

– „Vikingams“ vasaris buvo svarbus tuo, kad užsitikrintų antrąją vietą reguliariajame sezone. Kokios priežastys lėmė tai, kad jums pavyko?

– Mūsų užduotis – laimėti kiekvienas rungtynes bei džiuginti savo gerbėjus. O galutinė vieta – mūsų viso darbo rezultatas. Kas padėjo? Turbūt tai, kad komanda turi charakterį, norą laimėti ir, nepaisant visko, siekia geriausio įmanomo rezultato.

– Jūsų rezultatas reguliariajame sezone nesiskiria nuo rezultato, pasiekto praėjusiais metais. Vis tik, stebint iš šono, atrodo, kad šiemet ta antra vieta buvo iškovota žymiai sunkiau..

– Taip, sutinku. Tai, visų pirma, lemia augantis čempionato lygis, atvykstantys geresni legionieriai. Kiekvienai komandai žaisti tampa vis sunkiau, tačiau, tuo pačiu, įdomiau.

– Atkrintamąsias varžybas pradėjote su „Radviliškiu“. Kokios priežastys lėmė „Vikingų“ pergalę?

– Pagrindinė priežastis ta, kad mūsų komanda yra stipresnė nei Radviliškio. Būtent dėl to ne jie, o mes žaidžiame pusfinalyje.

– Pusfinalyje jau spėjote laimėti pirmas rungtynes, bet, turbūt, darbas dar nebaigtas?

– Pusfinalyje žaidžiame su labai stipriu varžovu, su kuriuo visada įdomu. Tokios rungtynės patinka žiūrovams, todėl linkiu Lietuvai tokių pasirodymų kuo daugiau. Na, o kalbant apie komandas, tai tegul sąžiningoje kovoje nugali stipriausias.

„Kauno Žalgirio“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS