Neįgaliesiems

TOPsport futsal A lygos gruodžio MVP I. Casula: „Mano prioritetas – titulai“

„Kauno Žalgirio“ legionierius Igoris Casula pripažintas naudingiausiu gruodžio mėnesio futsal A lygos futbolininku. Jis tapo antruoju čempionų komandos atstovu, šiame sezone nuskynusiu tokį prizą. 

„Jaučiuosi dėkingas už šį įvertinimą. Tai reiškia, kad mūsų komandinis darbas buvo atliktas gerai. Džiaugiuosi, kad tarp komandos narių buvau pastebėtas ir tikrai džiaugiuosi gautu apdovanojimu“, – sakė rezultatyviausias šio sezono A lygos žaidėjas, kurio sąskaitoje – jau 30 įvarčių. 

– Jums pačiam tas gruodis buvo išskirtinis mėnuo?

– Skaičiai nemeluoja, tad tikrai taip. Dėkoju visam trenerių štabui ir savo komandos draugams, nes be jų visų tai nebūtų įmanoma.

– Grįžkime į tą laiką, kai gavote pasiūlymą prisijungti prie „Kauno Žalgirio“. Kas lėmė jūsų pasirinkimą?

– Turbūt, kad klubo vizija. Apskritai „Kauno Žalgirio“ projektas yra sukurtas laimėti ir man tai patinka. Mes esame geriausia komanda šalyje ir visada būsime favoritai laimėti trofėjus.

– Atvykote į komandą, kuri Lietuvoje neturi lygių. Kokią tai įtaką darė pasiruošimui Čempionų lygai?

– Sakyčiau, teigiamą. Nepaisant nesėkmės, mūsų pasiruošimas Čempionų lygai buvo labai geras. Gaila, bet vis dar neturiu atsakymo, kodėl mums nepasisekė. Atrodo, padarėme viską, ką galėjome, nei sykio nepralaimėjome, bet… tai yra sportas.

– Savaitgalį patyrėte pirmą pralaimėjimą A lygoje. Komanda pateko į duobę?

– Žinoma, kad ne. Likome lyderiai, mūsų tikslai niekaip nesikeičia. Dabar pats laikas išanalizuoti visas padarytas klaidas ir daugiau jų nebedaryti.

– Kaip galvojate atrodys sezono pabaiga tiek jums pačiam, tiek „Kauno Žalgiriui“?

– Sezoną norime užbaigti su titulais. To ir siekiame – tiek lygoje, tiek taurės turnyre. Mano prioritetas yra laimėti titulus. Siekiu baigti čempionatą kaip rezultatyviausias žaidėjas ir nenuilstamai dirbsiu, kad tai pavyktų.

„Kauno Žalgirio“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS