Neįgaliesiems

TOPsport Pirmos lygos ambasadoriumi tampa Edgaras Jankauskas

TOPsport Pirma lyga startuoja jau visai netrukus, o prieš pirmenybių pradžią – džiugi žinia.

Šiame sezone lygos ambasadoriumi tampa legendinis Lietuvos rinktinės futbolininkas, dabartinis nacionalinės vyrų rinktinės treneris Edgaras Jankauskas.

„Manome, kad toks žingsnis – itin svarbus, nes Pirmoje lygoje rungtyniauja nemažai jaunų lietuvių, kurie, neabejojame, kiekvienose rungtynėse įdės dar daugiau pastangų, nes žinos, kad juos galbūt stebi Edgaras Jankauskas. Džiugu ir tai, kad ir pats treneris sutiko prisidėti prie šios iniciatyvos“, – kalbėjo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Edgaras Jankauskas sezono metu stebės TOPsport Pirmos lygos rungtynes, aptars labiausiai įsiminusius futbolininkų bei komandų pasirodymus, taip pat įteiks prizus mėnesio geriausiems.

„Smagu tai, kad Pirmoje lygoje yra ne vienas perspektyvus ir jaunas Lietuvos futbolininkas, kuriems šios pirmenybės – puiki terpė tobulėjimui prieš kylant į aukštesnį lygį. Bus įdomu matyti, kas labiausiai sužibės šiais metais“, – sakė E. Jankauskas.

Šiemet pirmenybėse vėl varžysis 16 komandų, kurios žais dviejų ratų sistema. Pirmose sezono rungtynėse kovo 7-ąją susitiks FC „Hegelmann“ B ir Jonavos „Be1“ ekipos.

Visas lygos rungtynes transliuos futbolas.tv ir FIFA+ platformos, o kiekvieno turo centrinis mačas bus transliuojamas LRT.lt portale.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS