„Trakai“ po baudinių serijos nokautavo švedus

UEFA Europos lygos antrajame atrankos etapo Trakai po baudinių serijos įveikė Norrköping klubą iš Švedijos ir šventė didžiausią pergalę klubo istorijoje bei kelialapį tolyn.

S. Čirbos/fkt.lt nuotr.

Trakai pralaimėjo pirmąją dvikovą Švedijoje rezultatu 1:2, tačiau Maksimo Maksimovo įvartis suteikė vilties prieš atsakomąsias rungtynes.

Būtent M. Maksimovas puikiai pradėjo antrąją dvikovą Vilniuje – 11 min. jis prasiveržė kraštu ir pasiuntė kamuolį tarp kojų vartininkui į tinklą.

Aikštės šeimininkai žaidė tarsi ant bangos ir padvigubino rezultatą. 35 min. dar vienas perdavimas į priekį surado M. Maksimovą. Nors jam kelią link vartų užkirto vartininkas, puolėjas iš Rusijos visus pergudravo meistriškai permesdamas kamuolį aukšta trajektorija – 2:0.

Antrajame kėlinyje Trakai toliau puikiai kontrakatavo ir turėjo dar kelias geras progas pasižymėti, tačiau jų neišnaudojo ir buvo nubausti. 86 min. Norrkoping atakoje pirmą smūgį atmušė Ignas Plūkas, tačiau atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė Simonas Skrabbas.

Abejoms rungtynėms pasibaigus vienodais rezultatais 2:1 komandoms teko žaisti pratęsimą. Per jį ekipos nepasižymėjo – kelialapį į kitą etapą lėmė baudinių serija. Joje Trakai realizavo visus penkis smūgius, o antrasis švedų bandymas buvo netikslus – kamuolys pataikė į virpstą.

Vos prieš trejus metus A lygoje debiutavę Trakai šventė didžiausią pasiekimą klubo istorijoje. Kitame etape jų lauks testas su Makedonijos Respublikos atstovu Tetovo Škendia. Pirmosios rungtynės vyks liepos 27-ąją LFF stadione.