Neįgaliesiems

„Trakai“ pristato naują jaunimo savanorystės tobulėjimo programą

FK „Trakai“ džiugiai pristato naują jaunimo savanorystės tobulėjimo programą #būkriteris. Programa yra edukacinė, jos tikslas jaunam žmogui suteikti kuo daugiau praktinių žinių tose srityse, kuriose jie specializuojasi.

Savanorystę „Trakų“ komandoje atliekantys jaunuoliai turės progą būti klubo dalimi, čia jie tobulins savo turimas profesines žinias, galės konsultuotis su klube dirbančiais savo srities specialistais bei realiai prisidėti prie klubo vystymo. Tai puiki galimybė užmegzti naujų ryšių, padidinti savo portfolio ir kas be ko – pasikrauti didelį patirties bagažą.

„Jaunam žmogui pradedant savo karjerą labai svarbu padėti tvirtus pamatus ir sukaupti kuo daugiau įvairiausių patirčių, todėl ši jaunimo tobulėjimo programa #būkriteris būtent tai ir suteiks“, – apie naują programą sakė komunikacijos ir rinkodaros specialistas Ovidijus Jurevičius.

Visi turintys klausimų arba norintys dalyvauti, maloniai prašome susisiekti su mumis asmenine žinute facebook‘e @fktrakai arba elektroniniu paštu: marketing@fkt.lt.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS