Neįgaliesiems

"Trakų" gynybos bokštai yra pasiruošę sustabdyti "Žalgirį"

Ar pagaliau išaušo „Trakų“ riterių triumfo valanda, o galbūt Vilniaus „Žalgirio“ futbolinkai savo trofėjų lentynas papildys dar viena taure?

Į šiuos klausimus futbolo aistruoliai galės atsakyti jau šį sekmadienį po Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Supertaurės rungtynių. Šios dvikovos su nekantrumu laukia šalies futbolo bendruomenė, jai ypač atsakingai ruošiasi abiejų klubų žaidėjai.

2016 metų sezone „Trakų“ klubui nepavyko iškovoti trofėjų ir sėkmingai pasirodyti Europoje, todėl riteriai šiais metais yra pasiruošę siekti saldaus revanšo visuose frontuose.

„Be abejo, LFF Supertaurės rungtynės man yra labai svarbios ir tai kova dėl trofėjaus, kurį norisi pagaliau iškelti virš savęs“, – optimistinėmis nuotaikomis prieš sekmadienio rungtynėmis dalijosi „Trakų“ klubo gynėjas Justinas Januševskis.

„Tai bus pirmosios oficialios naujojo sezono rungtynės, kuriose bus galima laimėti trofėjų. „Trakų“ komanda labai rimtai ruošiasi šiai dvikovai ir nori pagaliau iškovoti taurę, nes pernai metus galėčiau pavadinti itin nenusisekusiais, jei kalbėtume apie titulus“, – jaunesniajam kolegai antrino labiausiai patyręs „Trakų“ gynybos ramstis Arūnas Klimavičius.

Šią savaitę „Trakų“ futbolininkų pasiruošimas sukosi tik apie LFF Supertaurės mačą. Klubo treneriai žino, jog žaidėjus reikia ne tik paruošti fiziškai, bet ir nuteikti kovai psichologiškai.

„Šią savaitę visas pasiruošimas skirtas tik šioms rungtynėms, treneriai nori, kad būtume švieži ir pasiruošę šiai dvikovai šimtu procentų. Dvikovos prieš „Žalgirį“ būna nuolat įtemptos, nuo pat pirmų iki paskutinių minučių. Jei stringa varžovų žaidimas, ar rezultatas jiems būna nepalankus, jie visada turi pajėgių žaidėjų ant suolelio ir visada gali pakeisti rungtynių baigtį. Todėl rungtynėse prieš „Žalgirį“ nėra kada atsipūsti“, – kalbėjo A. Klimavičius.

„Trakų“ gynybos bokštams J. Januševskiui ir A. Klimavičiui yra svarbiausia apginti savo tvirtovę. Kad tai sėkmingai padaryti, reikia ne tik gerai suprasti savo komandos draugo veiksmus aikštėje, bet ir gerai pažinoti priešininkų ekipos puolėjus.

„Man asmeniškai, daugiau ar mažiau, „Žalgirio“ žaidėjai yra žinomi, todėl nemanau, kad čia yra kažkokių paslapčių ar siurprizų. Dauguma „Žalgirio“ atakuojančio plano žaidėjų yra stiprūs individualiai. Kad ir kuris pasirodytų aikštėje, jis yra pajėgus individualiai nulemti mačo baigtį“, – dėstė „Trakų“ veteranas.

„Šiemet esu matęs keletą „Žalgirio“ rungtynių, teko stebėti jų puolėjų žaidimą. Prieš juos bus įdomu gintis, nes žaidėjai yra aukšto lygio. Galėčiau išskirti Vytautą Lukšą, Darvydą Šerną ir tą patį Mahamane Traore. Prieš juos gintis reikės ypač atidžiai ir nuolat jiems kvėpuoti į nugarą“, – gynybos prieš „Žalgirio“ žaidėjus subtilybes dėstė J. Januševskis.

2016 metų A lygos čempionas Vilniaus „Žalgiris“ ir vicečempionas „Trakų“ klubas ginklus dėl LFF Supertaurės surems jau šį sekmadienį, Vilniaus „Sportima“ arenoje. Dvikovos pradžia – 14 val. 45 minutės. Bilietus į rungtynes galima įsigyti internetu Ticketmarket.lt arba “PayPost” skyriuose.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS