Neįgaliesiems

„Trakų“ žygį nutraukė nesėkmė Makedonijoje

Įsimintiną Trakų žygį UEFA Europos lygoje nutraukė pralaimėjimas Makedonijos Respublikoje – po nesėkmės 0:3 į kitą etapą žengė varžovai.

Pirmąją dvikovą su Škendija ekipa namuose Trakai buvo laimėję rezultatu 2:1, tačiau tuo rezultatu pernelyg nesidžiaugta – per paskutinį pusvalandį nepavyko išnaudoti kiekybinės dviejų žaidėjo persvaros ir padidinti savo pranašumą.

Atsakomasis susitikimas vyko Makedonijoje, Strumicos mieste, 17 valandą vietos laiku, kepinant 38 laipsnių karščiui.

Prie oro sąlygų geriau sekėsi prisitaikyti šeimininkams – jie savo aikštėje nuo rungtynių pradžios turėjo iniciatyvą. Tiesa, dvikovos starte pavojingai atakavo ir Trakai – kartą po Maksimo Maksimovo smūgio kamuolys prašvilpė šalia virpsto.

22 min. varžovai buvo arti tikslo – po smūgio iš toli kamuolys sudrebino skersinio ir virpsto sandūrą. “Škendija” dažnai bandė laimę iš toli ir tai pasiteisino – 29 min. Besarto Ibraimi muštas kamuolys prasprūdo Ignui Plūkui pro pirštus į vartų kampą.

35 min. dar vienas Škendijos baudos smūgis sudrebino skersinį, o 42 min. iš baudos smūgio makedonams pavyko pasižymėti – puikiai kamuolį per sienelę užsuko Feranas Hasani.

Antrajame kėlinyje Trakams atsitiesti nepavyko, o situaciją dar labiau komplikavo 72 min. Arūno Klimavičiaus gauta geltona kortelė stabdant varžovą prie baudos aikštelės. Be pašalinto vieno savo gynybos lyderių Trakai 88 min. nesuspėjo paskui varžovus ir po perdavimo iš krašto kamuolį iš arti į vartus nukreipė tas pats F. Hesani.

Trakai baigė savo pasirodymą – geriausią klubo istorijoje – o Lietuvos garbę UEFA Europos lygoje toliau gins Marijampolės Sūduva. Jos varžovai atkrintamajame varžybų etape paaiškės ištraukus burtus.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS