Neįgaliesiems

„TransINVEST“ pasitinka istorinį šansą: „Suprantame, kad vien sunkaus darbo nepakaks – reikės ir sėkmės“

Vos antrą sezoną gyvuojantis Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas jau sekmadienį žais svarbiausias rungtynes savo istorijoje – LFF taurės finale jų lauks FA „Šiaulių“ iššūkis.

Bilietus į šventinius šeštadienio ir sekmadienio renginius galite įsigyti čia. Primename, kad šeštadienio legendų rungtynės bei sekmadieninis LFF taurės finalas startuoja 17.30 val.

Prieš rungtynes Optibet Pirmos lygos lyderių komandos treneris Giedrius Barevičius teigė, jog tai bus itin sunki kova.

„Mūsų komandai tai turbūt pats didžiausias iššūkis, koks galėtų bebūti, kadangi esame labai trumpą laikotarptį begyvuojanti komanda. Savaime aišku, kad bus ir įtampos, bet labai rimtai tam ruošiamės, kovosime iki paskutiniųjų, neatidavinėsime pergalės. Suprantame, kad nepakaks vien sunkaus darbo, reikės ir sėkmės“, – sakė treneris.

Jam antrino ir komandos veteranas, jau ne sykį šį trofėjų laimėjęs Linas Pilibaitis.

„Laukia sunkios rungtynės abiems komandoms, laukiame jų. Esame jauna komanda, daug kas tokių rungtynių nėra žaidę, tad bus įdomu pažiūrėti. Manau, kad viską nulems kova – kas labiau norės, kas daugiau kovos, tas ir nugalės“, – akcentavo žaidėjas.

Jam tai nėra pirmas finalas – anksčiau jis trofėjų yra laimėjęs ir su FBK „Kauno“, ir su Vilniaus „Žalgirio“ komandomis. Visgi veteranas akcentuoja, kad kiekvienas finalas yra atskira istorija.

„Žinoma, kad „Šiauliai“ yra favoritai, bet tai nesiskiria nuo nė vieno kito finalo – kaip ėjau anksčiau, atiduodamas visą save, taip eisiu ir sekmadienio rungtynėse“, – teigė buvęs rinktinės narys.

Įdomu, kad jis turėjo galimybę žaisti ir šeštadienio legendų akistatoje, tačiau pasirinko atstovauti savo klubui sekmadienio finale

„Tikrai nebuvo sunku apsispręsti, žinau, kad tikrai žaisiu sekmadienį. Buvo malonu sulaukti pakvietimo, bet tikrai esu nusiteikęs žaisti finale“, – nedvejojo savo komandos kapitonas.

Tuo tarpu G. Barevičius, paklaustas apie tai, kas svarbiausia bus sekmadienio finale, šyptelėjęs akcentavo tai, kas jo komandai padėjo ankstesniuose dviejuose etapuose su kitomis Optibet A lygos komandomis.

„Žaidėme su viena, su kita A lygos komanda. Mums svarbu išsilaikyti 90 minučių, o tada jau – kažkaip… (šypteli – red.) Stengiamės, kovojame, parodėme, kad ir Pirmoje lygoje gali būti stiprių komandų, mums nėra svarbus rezultatas, mes bet kokiu atveju visada žaidžiame iki galo“, – sakė komandos treneris.

Abu komandos atstovai taip pat teigiamai įvertino šeštadienį vyksiančias šventines rungtynes tarp FIFA ir Lietuvos futbolo legendų.

„Tai yra didžiausia pagarba už tokius renginius Lietuvos futbolo federacijai ir bendruomenei, tikrai, tik plojimai“, – sakė G. Barevičius.

„Prognozuoju gražų žaidimą, tai yra labai gera iniciatyva populiarinant Lietuvos futbolą“, – pridėjo ir L. Pilbaitis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS