Neįgaliesiems

Traumas užnugaryje palikęs P. Golubickas: „Be sunkių pralaimėjimų nebūna didelių pergalių“

Lietuvoje rinktinėje šių metų kovo rinktinių lange – ne vienas naujas veidas, tačiau yra ir tokių, kurie nacionalinės rinktinės marškinėlius apsivilks po pertraukos. Vienas tokių – Kroatijoje šiuo metu žaidžiantis saugas Paulius Golubickas.

Jis pastarąjį kartą rinktinėje buvo dar praėjusių metų vasarą, kai su rinktine varžėsi Baltijos taurėje bei rungtyniavo kontroliniame mače Ispanijoje, tačiau vėliau buvo kamuojamas traumų, reguliariai nežaidė savo klube.

Visgi situacija pasikeitė – negandas nuošalyje palikęs žaidėjas pirmą kartą sulaukė Valdo Ivanausko pakvietimo į rinktinę ir buvo atviras – rungtyniauti už savo šalį jam yra malonu.

„Malonu visada sugrįžti, atstovauti savo šaliai. Taip, buvo sunkus periodas, bet be sunkių pralaimėjimų nebūna didelių pergalių. Jei nebūtų to sunkaus etapo, tai nebūčiau ir šičia. Bet dabar labai džiaugiuosi, esu ten, kur noriu būti ir esu labai patenkintas.

Rinktinė atjaunėjo, daug naujų veidų, teko būti čia seniai. Asmeniškai pirmasis įspūdis apie trenerį yra labai geras, bendrauja, stebi iš šalies, kol kas tikrai neturiu jokių priekaištų ir manau, kad jų nebus ir ateityje“, – su šypsena sakė futbolininkas.

„Gorica“ klubo situacija kurį laiką nebuvo gera – pralaimėjimai vijo pralaimėjimus, o pats P. Golubickas nesulaukdavo žaidybinio laiko.

Tačiau situacija pasikeitė komandai pakeitus trenerį – kai prie vairo stojo Samiras Toplakas, lietuvis vėl pradėjo reguliariai rungtyniauti ir sulaukti šansų įrodyti savo galimybes.

„Turėjome sunkų periodą, septynios nelaimėtos rungtynės, trenerio pakeitimas, bet tai buvo į naudą, trijų nepralaimėtų rungtynių serija, gaunu daugiau žaidybinio laiko. Manau, kad įgausiu dar daugiau to pasitikėjimo ir bus galima dar dažniau mane matyti aikštelėje.

Traumų pasėkmių nejaučiu, ar žandikaulis, ar čiurna, bet nuo Naujų metų esu savimi patenkintas, atsigavęs, padirbėjęs su savimi, tai manau, kad užrišiu tas visas traumas ir pavyks viską pakelti į viršų“, – teigė žaidėjas.

Jis taip pat pridėjo, jog ir Kroatijoje aptariama Rusijos sukelto karo Ukrainoje tema, o šalies futbolo bendruomenė bei klubai taip pat reiškia palaikymą.

„Šie įvykiai paveikė mus visus ir tai matosi, Gorica yra netoli oro uosto, matome kartais ir pratybas vykstančias, o kalbant apie futbolo bendruomenę, tai irgi siunčiamos žinutės, palaikoma Ukraina, komandoje turime jaunesnių žaidėjų, kurie atvykę iš Ukrainos, klubas jiems duoda apgyvendinimą, treniruočių sąlygas, tad tas palaikymas tikrai jaučiasi“, – akcentavo rinktinės narys.

Jis taip pat sulaukė klausimo apie Valdą Dambrauską bei Mindaugą Nikoličių, su kuriais anksčiau kartu dirbo „Gorica“ klube, o dabar jie darbuojasi Splito „Hajduk“.

„Tame klube spaudimas tikrai didelis, bet jie tikrai jam padarė daug, atsidūrė taurės finale, toliau kovoja dėl titulo ir manau, kad bus labai įdomu stebėti šį čempionatą. Ir mes šiek tiek jiems padėjome atimdami taškus iš jų konkurentų. Bus įdomu stebėti ir matyti, kas laimės tą titulą“, – apie Splito ekipą pasakojo lietuvis.

Lietuvos rinktinės kontrolinių rungtynių tvarkaraštis:

Kovo 25 diena (penktadienis) 21.45 val. San Marinas – Lietuva (tiesiogiai per LRT PLIUS ir LRT.lt);

Kovo 29 diena (antradienis) 21.45 val. Airija – Lietuva (tiesiogiai per LRT PLIUS ir LRT.lt);  

Taip pat skaitykite:

Patvirtintas nacionalinės rinktinės sąrašas kontrolinėms rungtynėms su San Marinu ir Airija

San Marinas paskelbė sudėtį, su kuria stos į kovą prieš Lietuvos komandą

Airijos sudėtyje mačui prieš lietuvius – ne vienas „Premier“ lygos futbolininkas

Vyrų rinktinė pradeda treniruočių stovyklą, sudėtyje – priverstiniai pokyčiai

V. Ivanauskas: „Kiekvienas žaidėjas mums yra labai svarbus“

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS