Neįgaliesiems

Traumas užnugaryje palikusi U. Lazdauskaitė: „Esu pilnai pasiruošusi padėti rinktinei“

Lietuvos moterų rinktinė šią savaitę pradės savo pasirodymą Europos moterų čempionato atrankos turnyre.

Lietuvės balandžio 5 dieną išvykoje susitiks su Sakartvelo komanda, o balandžio 9-ąją, antradienį, Vilniaus LFF stadione priims Kipro rinktinę.

Susitikimas sostinėje prasidės 19.30 val., įėjimas į jį – nemokamas, o tiesioginė akistatos transliacija bus pasiekiama LRT PLIUS kanalu ir portale LRT.lt.

Į rinktinę šįkart pirmą kartą po ilgos pertraukos sugrįžo sunkią traumą išsigydžiusi puolėja Ugnė Lazdauskaitė.

„Esu pilnai pasiruošusi padėti rinktinei, buvo ilgas laikas su trauma, bet esu pasiruošusi ir įsitikinusi, kad dabar viskas bus gerai“, – sugrįžusi pasakojo žaidė.

Ji taip pat šiek tiek plačiau nupasakojo, kokia trauma ją kamavo ir kaip atrodė jos atsistatymas.

„Tai buvo pėdos lūžis, nepasisekė treniruotėje. Užtruko ganėtinai ilgai, su komanda treniruotis pradėjau tik nuo sausio mėnesio. Dar šiek tiek sunku įsivažiuoti į ritmą, bet tikėsimės, kad viskas bus gerai“, – dėstė futbolininkė.

Jos teigimu, varžytis rinktinėje tai yra ypatingas jausmas ir jai visada smagu apsivilkti nacionalinės rinktinės aprangą.

„Visada labai smagu grįžti ir žaisti už rinktinę, manau, kad su šia rinktine turime šansų kažką laimėti. Visada labai smagu, džiugu pamatyti drauges ir tikrai stengsimės“, – mintimis dalinosi ji.

Tuo tarpu paklausta apie tai, kokios emocijos apėmė pernai stebint rinktinės pasirodymus, futbolininkė šyptelėjo.

„Liūdna buvo rinktinę stebėti kaip žiūrovei, bet merginos tikrai stengėsi, gal kažkur šiek tiek nepasisekė, bet viskas buvo gerai“, – sakė U. Lazdauskaitė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS