Neįgaliesiems

Trečią sykį geriausiu tapęs A. Novikovas: „Kiekvieną kartą viskas tarsi pirmą kartą“

Arvydas Novikovas į savo asmeninių prizų kolekciją gali pridėti dar vieną trofėjų – savaitės pradžioje jis tapo geriausiu 2021-ųjų Lietuvos futbolininku.

Tai jam buvo jau trečiasis toks įvertinimas karjeroje – prieš tai jis triumfavęs buvo 2018-aisiais ir 2020-aisiais.

Nepaisant to, kad triumfavo trečią sykį, A. Novikovas tikino, jog kiekvieną sykį emocijų atsiimant prizą nemažėja.

„Kiekvieną kartą viskas tarsi pirmą kartą, labai daug emocijų, kai kalbėjau ant scenos labai jaudinausi. Tikrai labai malonu ir labai džiaugiuosi.

Tai tikrai nebuvo geriausi mano metai karjeroje, kalbant apie rinktinę, nes klube viskas yra puiku. Į rinktinę atvažiavęs tu sužaidi 2-3 rungtynes, iš jų negalima visko įvertinti. O klubo atžvilgiu esu patenkintas ir viskas tikrai yra gerai“, – praėjusius savo metus įvertino lietuvis.

Su savo klubu „Erzurumspor“ A. Novikovas pirmą praėjusių metų dalį dar rungėsi aukščiausioje Turkijos lygoje, tačiau iš jos iškrito ir dabar varžosi antrame divizione. Visgi ten lietuvio atstovaujama komanda kol kas rungtyniauja neblogai ir nepraranda vilčių jau šiais metais sugrįžti tarp elitinių šalies komandų.

Kaip atskleidė žaidėjas, jis jau yra gavęs ir komandos pasiūlymą pratęsti sutartį ir tolimesniam laikui.

„Esame trečioje vietoje, šansai pakilti tikrai dideli, nes trys komandos patenka į aukščiausią lygą. Jau esu gavęs jų pasiūlymą naujam kontraktui, bet jis įsigalios tik tuo atveju, jei pateksime į aukščiausią lygą ir tai man yra didelė motyvacija. Klubui tai irgi yra nemaža motyvacija, jie nenori manęs prarasti“, – kalbėjo apdovanojimų laureatas.

Finaliniame trejete be A. Novikovo buvo Ernestas Šetkus ir Justas Lasickas. Būtent pastarąjį nugalėtojas išskyrė kaip padariusį didžiausią pažangą, o taip pat trejete pasigedo gero savo bičiulio.

„Galbūt kiek nustebino, kad Fedoro Černycho nebuvo tarp trijų geriausių. Rinktinėje tikrai žaidė gerai, įmušė du įvarčius, tikrai gerai pasirodė. Bet manau, kad didžiausią pažangą šiais metais padarė Justas Lasickas. Kartu su juo žaidžiau Lenkijoje ir matau jį dabar, tai ne tik praėjusiais metais, bet ir per pastaruosius trejus metus jis padarė tikrai didelę pažangą“, – teigė A. Novikovas.

Jis taip pat jau spėjo pažvelgti ir į rinktinės šiais metais laukiančius iššūkius – kovas UEFA tautų lygoje bei Baltijos taurę.

„Į visas rungtynes einame tiktai laimėti, neiname žaisti dėl lygiųjų ar pralaimėti. Linkiu visiems ir pats sau, kad laimėtume kuo daugiau rungtynių, noriu į Lietuvą susigrąžinti ir Baltijos taurę. Turėsime daug rungtynių ir bus įdomu“, – akcentavo sportininkas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS