Neįgaliesiems

Treneriai kviečiami į seminarą apie žaidimo rodiklių vertę

Lietuvos sporto universitete sausio 18 d. vyks bendras krepšinio, futbolo ir rankinio seminaras treneriams Žaidimo rodiklių vertė?, kuriame dalyvaus lektorius iš užsienio ir žinomi mūsų šalies sporto specialistai.

Į seminarą iš Didžiosios Britanijos atvyks Chrisas Barnesas. Šis specialistas konsultuoja Anglijos Premier lygos klubą West Bromwich Albion, taip pat Londono Queens Park Rangers, anksčiau yra dirbęs Middlesbrough komandoje, taip pat su krepšinio ir regbio sporto šakomis.

Seminare taip pat dalyvaus Brondby (Danija)  futbolo klubo jaunimo komandos treneris Aurelijus Skarbalius ir LSU dėstytojas, ACME-Žalgiris rankinio komandos treneris Antanas Skarbalius.

Seminaro programa

Seminaro dalyviai gaus UEFA Coaching Convention direktyvas atitinkančius sertifikatus (8 val.) tolimesniam kvalifikacijos kėlimui ir turimos trenerio licencijos pratęsimui.

Taip pat yra galimybė įgyti alternatyvų sertifikatą, atitinkantį KKSD bei Švietimo ir mokslo ministerijos reikalavimams (išduoda Lietuvos sporto unversitetas, sertifikato kaina 3 EUR). Pageidavimą būtina nurodyti išankstinėje registracijoje į seminarą.

Norint dalyvauti būtina išankstinė registracija el. paštu registracija@lff.lt

Dalyvių skaičius ribojamas.

Daugiau informacijos:
LFF Techninis direktorius Raimondas Statkevičius 
tel. 865265225

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS