Neįgaliesiems

Treneriai kviečiami prisijungti prie LFF atvirųjų seminarų

Lietuvos futbolo federacijos Techninis departamentas nuo gruodžio 10 dienos pradės internetinių seminarų ciklą šalies futbolo įstaigų treneriams apie 5×5, 8×8 ir 11×11 futbolo formatų žaidimo viziją.

LFF Techninis departamentas 2020 m. pavasarį skyrė didelį dėmesį trenerių ir futbolininkų edukacijai, publikavęs knygas Lietuvos futbolo organizacijoms apie žaidimo 5×5, 8×8, 11×11 modelius bei parengdamas videomedžiagą sportininkams karantino sąlygomis.

Žiemos sezono pertrauka – puiki galimybė visų šalies futbolo įstaigų atstovams pagilinti žinias apie naująją žaidimo viziją ir jos pritaikymą.

Pirmieji seminarai, skirti 5×5 futbolo formato žaidimo, treniruočių ir trenerių kompetencijos temoms, vyks gruodžio 10 ir 11 dienomis nuo 10:30 valandos per „Microsoft Teams“ platformą.

Registracija į seminarus yra nemokama ir juose galės dalyvauti iki 300 asmenų. Asmenų registracija, nurodžius vardą, pavardę ir atstovaujamą organizaciją, vyks el. pašto adresu info@jaunimofutbolas.lt iki š. m. gruodžio 8 dienos 12:00 val. Užsiregistravusiems asmenims bus išsiųsta prisijungimo nuoroda.

LFF Techninis departamentas 2021 m. sausio mėnesį surengs 8×8, o kovo mėnesio pradžioje – 11×11 žaidimo formato internetinius seminarus.

„2020–2024 m. Lietuvos futbolo techninės strategijos plane esame numatę rengti šiuos atviruosius seminarus treneriams, siekiant juos edukuoti ir padėti jiems tobulinti savo žinias apie 5×5 ir 8×8 žaidimo formatus, turint omenyje, jog Lietuvoje prieš tai vyravo 7×7 ir 9×9 žaidimo formatai.

Šie seminarai yra skirti visai futbolo bendruomenei. Kviečiu prisijungti visus, kuriems rūpi futbolo vystymas Lietuvoje ir nori padėti“, – teigė LFF techninis direktorius Patrick De Wilde.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS