Neįgaliesiems

Trenerių mintys prieš šeštadienio rungtynes: J. Martinsas nori kurti istoriją, V. Čeburinas iš savo komandos tikisi lankstumo

Laukti liko nebedaug – jau šeštadienį Vilniuje akistata dėl Optibet LFF supertaurės startuos naujasis lietuviško futbolo sezonas. Dėl pirmojo sezono trofėjaus susitiks A lygos čempionai Vilniaus „Žalgiris“ bei Hegelmann LFF taurės laimėtojai FK „Panevėžys“.

Rungtynės šeštadienį Vilniaus „Sportima“ manieže vyks be žiūrovų, tačiau tiesioginę jų transliaciją nuo 14.35 val. bus galima stebėti TV3 kanalu bei portale TV3.lt.

Ketvirtadienį Lietuvos futbolo federacijoje buvo surengta rungtynėms skirta spaudos konferencija, kurioje savo mintimis pasidalino abiejų ekipų atstovai.

Panevėžio miesto komandai atstovavo komandos treneris Joao Martinsas bei kapitonas Paulius Janušauskas, tuo tarpu „Žalgirio“ vardu kalbėjo naujasis komandos strategas Vladimiras Čeburinas bei komandos senbuvis Mantas Kuklys.

„Pirmiausia noriu pasakyti, kad esu labai laimingas vėl galėdamas būti čia ir kartu su Pauliumi Janušausku atstovauti mūsų klubui. Noriu priminti, kad mes į šitą šventę nebuvome kviesti, čia vietos nusipelnėme sunkiu savo darbu. Viskas iki šiol yra praeitis.

Žinome ir labai gerbiame savo varžovą, žinome jo istoriją ir sakau, kad jie turi daugiau šansų. Tačiau po švilpuko tai bus naujos rungtynės, nauja istorija, mes norime svajoti ir daryti viską, kad tai būtų geros rungtynės ir gal galime galvoti apie tai, kaip sukurti istoriją“, – spaudos konferenciją savo žodžiu atidarė panevėžiečių treneris Joao Martinsas.

„Manau, kad tokios rungtynės reiškia labai daug, tai – dar viena galimybė iškovoti trofėjų, sukurti istoriją ir tapti to dalimi. Tai yra didelis šansas Panevėžiui pasižymėti kaip Supertaurės laimėtojams“, – savo treneriui antrino „Panevėžio“ kapitonas Paulius Janušauskas.

Panevėžio komandos vedlys J. Martinsas pasidžiaugė ir tuo, kad nuo kito sezono „Optibet A lyga“ grįžta į televizijos ekranus.

„Esu Lietuvoje jau ilgą laiką ir matau, kaip Lietuvoje futbolas per tuos metus tobulėjo ir esu laimingas, kad buvo pasiektas susitarimas su televizija, tai yra didelis, didelis žingsnis į priekį geresnei lygai ir geresniam futbolui, manau, kad futbolas nuo to tik išloš“, – dėstė specialistas iš Portugalijos.

Dėl saugumo reikalavimų abiejų komandų konferencijos vyko atskirai, tad po panevėžiečių salėje pasirodė „Žalgirio“ atstovai.

„Tai bus pirmos oficialios rungtynės, tad kiekviena komanda norės save parodyti iš gerosios pusės bei tinkamai pasiruošti artėjančiam sezonui. Tai bus sudėtingos rungtynės, todėl turėtų būti įdomu“, – įžanginį žodį tarė į Lietuvą dirbti grįžęs vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas.

„Visi aistruoliai ir mes patys su nekantrumu laukiame čempionato starto, viskas prasideda nuo Supertaurės. Manau, bus tikrai įdomus renginys, gaila, be žiūrovų, tačiau prie to dalyko truputį jau pripratome ir šį kartą teks rungtyniauti taip.

„Panevėžys“ – gera komanda, ne veltui laimėjo LFF taurę, tad laukia, manau, tikrai nuostabus renginys“, – akcentavo komandos senbuvis Mantas Kuklys.

V. Čeburino paklausus, kokį „Žalgirį“ jis šiemet bandys sukurti, specialistas iš Kazachstano nedaugžodžiavo.

„Sezone noriu stipraus ir tikslo siekiančio klubo, taip pat norime būti lankstūs schemose ir taktikose. Norime, kad komanda būtų mobili ir stipri. Tai yra esminiai dalykai, kurių aš tikiuosi iš komandos“, – dėstė vyriausiasis komandos treneris.

Tuo tarpu M. Kuklys – yra tikras Supertaurės rungtynių specialistas, mat su trimis įvarčiais jis yra daugiausiai sykių tokiose rungtynėse pasižymėjęs futbolininkas.

„Kai eini žaisti dėl titulo, nereikia jokios papildomos motyvacijos, žinai, kad gali papildyti savo trofėjų kraitį dar viena taure, tad eini maksimaliai susikaupęs, stengiesi save atiduoti šimtu procentų ir papildomai motyvuotis nereikia“, – pasakojo M. Kuklys.

Pilnas spaudos konferencijos įrašas – jūsų dėmesiui žemiau:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS