„TurboTransfers“ – pirmasis Futsal LFF taurės pusfinalio dalyvis

Lietuvos Futsal LFF taurėje antradienį buvo sužaistas pirmasis ketvirtfinalio susitikimas. Jis buvo paankstintas dėl „TurboTransfers“ laukiančio įtempto grafiko Futsal A lygoje vasario mėnesį, tačiau Vilniaus komanda jau gali ruoštis pusfinaliui, kadangi jie ketvirtfinalį laimėjo rezultatu 5:2 prieš „Dembavos“ klubą.

Pirmojo įvarčio šiose rungtynėse reikėjo laukti beveik visą pirmą kėlinį. Pirmasis ledus tik 18 minutę pralaužė „TurboTransfers“ puolėjas Mantas Makutunovičius, kurio dėka „TurboTransfers“ į pertrauką išėjo pirmaudami.

Antrajame kėlinyje „TurboTransfers“ gana greitai savo persvarą padidino, kuomet įvarčius pelnė Tomas Bileickas ir Aurimas Pukevičius.

Rezultatui tapus 3:0, „Dembava“ kilo į šturmą ir sugebėjo sušvelninti rezultatą iki minimumo. Tai lėmė Jono Lebedevo tikslus smūgis ir Aivaro Meškinio įvartis į savus vartus.

Tačiau „TurboTransfers“ reakcija į tai buvo žaibiška. Jiems pavyko uždirbti 10 metrų baudinį, kurį realizavo vartininkas Marius Šalkauskas, o po to A. Pukevičius pasinaudojo varžovų klaida ir pelnė įvartį į tuščius vartus bei užtvirtino savo komandos pergalę.

Rezultatas:

„Dembava“ 2:5 Vilniaus „TurboTransfers“

18‘ [0:1] Mantas Makutunovičius

21’ [0:2] Tomas Bielickas

23‘ [0:3] Aurimas Pukevičius

28′ [1:3] Jonas Lebedevas

30′ [2:3] Aivaras Meškinis (į savus vartus)

31’ [2:4] Marius Šalkauskas (iš 10 m. b.)

35’ [2:5] Aurimas Pukevičius