„TurboTransfers“ užsitikrino paskutinę vietą Futsal A lygos atkrintamajame etape

Ketvirtadienį Futsal A lygoje buvo sužaistos dar vienos likusios rungtynės, po kurių paaiškėjo visos aštuonios komandos, žaisiančios atkrintamajame etape.

Dėl paskutinės vietos tarp aštuonių stipriausių komandų vakar Vilniuje susirėmė „TurboTransfers“ ir ŠSPC „Radviliškis“. Rungtynės buvo atkaklios, o jos pasibaigė lygiu rezultatu 3:3. Visgi, lygiosios palankesnės buvo „TurboTransfers“ klubui, kuris po jų ir galėjo džiaugtis užsitikrinta aštuntąja pozicija lygoje.

Šeimininkus į priekį įpusėjus pirmajam kėliniui išvedė Aivaras Meškinis. Jau atrodė, kad į pertrauką Vilniaus komanda išeis pirmaudama, bet paskutinę minutę „Radviliškis“ uždirbo dešimties metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo.

Antrojo kėlinio pradžioje abi ekipos žaibiškai apsikeitė tiksliais smūgiais ir nors rezultatas pasikeitė, bet jis išliko lygus.

Jau sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio Giedrius Kvedaras išvedė „Radviliškį“ į priekį, bet išlaikyti šios trapios persvaros svečiai nesugebėjo. Vos po kelių minučių Mantas Makutunovičius pelnė antrąjį savo įvartį ir dar kartą išlygino rezultatą.

Daugiau kartų rezultatas jau nesikeitė ir komandos turėjo tenkintis lygiosiomis.

Nors „Radviliškis“ sekmadienį dar žais paskutines sezono rungtynes su SFK „Panevėžiu“, bet tos rungtynės jau nieko nelems, kadangi po šių lygiųjų „TurboTransfers“ (16 tšk.) turi 4 taškų persvarą prieš „Radviliškį“ (12 tšk.), todėl jau dabar aišku, kad „Radviliškis“ reguliariajame sezone užėmė devintą vietą, o „TurboTransfers“ – aštuntą.

Rezultatas:

Vilniaus „TurboTransfers“ 3:3 ŠSPC „Radviliškis“

10’ [1:0] Aivaras Meškinis

20’ [1:1] Domantas Nebilevičius (iš 10 m.b.)

22’ [2:1] Mantas Makutunovičius

22’ [2:2] Nerijus Volkovas

32’ [2:3] Giedrius Kvedaras

34’ [3:3] Mantas Makutunovičius