Turkų pranašumą pripažino tik susitikimo pabaigoje

Rezultatyvumu pasižymėjo antrosios draugiškos rungtynės tarp Lietuvos ir Turkijos vaikinų U-18 rinktinių.

Pirmajame kėlinyje įvarčiu džiaugėsi Valdo Trakio treniruojami lietuviai – 31 minutę pasižymėjo kapitonas Karolis Žebrauskas.

55 minutę Muhammetas Akpinaras išlygino rezultatą. Lietuviai dar kartą išsiveržė į priekį 62 minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Meinardas Mikulėnas. Visgi turkai po 2 minučių vėl atstatė pusiausvyrą, o dvikovos pabaigoje pelnė dar du įvarčius, lėmusius jų pergalę 4:2.

Rungtynių statistika

Lietuva U-18 – Turkija U-18 2:4 (1:0)

Teisėjas – Robertas Valikonis

Įvarčiai: 31 min. Karolis Žebrauskas, 62 min. Meinardas Mikulėnas (Lietuva); 55 min. Muhammet Akpinar, 64 min. Gürkan Başkan, 83 min. Vefa Temel, 84 min. Muhammed Emin Sarikaya

Įspėjimai: 44 min. Juozas Lubas, 73 min. Nedas Labukas, 78 min. Dominykas Jakočiūnas, 82 min. Modestas Vainikaitis (Lietuva)

Lietuvos U-18 rinktinės sudėtis: Dovydas Vilkas, Nojus Stankevičius (46 min. Kajus Stankevičius), Žygimantas Baltrūnas, Klaidas Bička (46 min. Modestas Vainikaitis), Dovydas Jansonas (69 min. Eimantas Abramavičius), Karolis Mantinis, Meinardas Mikulėnas (69 min. Dominykas Jakočiūnas), Karolis Žebrauskas (55 min. Armandas Šveistrys), Juozas Lubas (55 min. Deividas Puodžiūnas), Deimantas Rimpa (69 min. Nedas Labukas), Nojus Burdaitis (46 min. Matas Dedura).