Turnyrą Baltarusijoje pradėjo nesėkme

Lietuvos WU-17 (2001 m. gimimo ir jaunesnės) rinktinė trečiadienį pradėjo UEFA Jaunųjų talenčių turnyrą Minske. Ievos Kibirkšties auklėtinės pirmojoje dvikovoje 1:3 nusileido Ukrainos komandai.

Rungtynių pradžia iniciatyva priklausė lietuvėms, kurie sukūrė kelias pavojingas progas pasižymėti, bet ukrainiečių vartininkė išgelbėjo savo komandą.

Visgi Ukrainos ekipai pavyko išsiveržti į priekį 15 minutę, kai Nadia Veherych tiksliai pasižymėjo. Tačiau tai tik dar labiau motyvavo lietuvės, kurios 22 minutę išlygino rezultatą po Loretos Rogačiovos smūgio iš arti.

Po pertraukos ukrainietėms visgi pavyko įrodyti pranašumą produktyviau užbaigiant atakas. 47 minutę N. Veherych pelnė antrąjį savo įvartį. Vėliau didžiąją kėlinio dalį lietuvės bandė išlyginti rezultatą, bet visas viltis palaidojo jau per pridėtą laiką pelnytas gražus Viktorijos Stromydlo įvartis.

Ketvirtadienį, 11 valandą Lietuvos komanda susitiks su Moldovos rinktine.

Rungtynių statistika:

WU-17 Lietuva – Ukraina 1:3 (1:1)
ABFF Techninio cento stadionas, Minskas
Teisėjas – Nikolajus Vasko
Įvarčiai: 13 min. N. Veherych (0:1), 22 min. L. Rogačiova (1:1), 47 min. N. Veherych (1:2), 80+3 min. V. Stromydlo (1:3).

Lietuva: Monika Bačkieriūtė, Gintarė Blažytė, Eva Jakaitė, Milita Ragauskaitė, Dorotėja Aidukaitė (72 min. Greta Markauskaitė), Loreta Rogačiova, Ugnė Lazdauskaitė (62 min Saulė Jonynaitė), Karolina Kunelytė (41 min. Silvija Šafranovič), Gabrielė Ragauskaitė, Erika Šupelytė, Gabija Toropovaitė.