Turnyras baigtas skaudžiu pralaimėjimu brazilams

Jonavoje antradienio vakarą oficialiai finišavo nuo šeštadienio čia vykęs keturių komandų draugiškas futsal turnyras.

Paskutiniame turnyro susitikime Lietuvos rinktinė metė iššūkį Brazilijos rinktinei. Visgi lietuviams įkąsti favoritams nepavyko ir buvo patirtas pralaimėjimas 0:8 (0:8).

Turnyro nugalėtojais tapo visas pergales iškovoję prancūzai, antri su šešiais taškais liko brazilai, trečia vieta atiteko Ukrainai, ketvirta – Lietuvos futbolininkams.

Paskutinėse turnyro rungtynėse brazilai nuo pat pradžių diktavo savo sąlygas ir gana anksti pelnė pirmą įvartį. Apsukų svečiai po to nemažino ir toliau pasižymėjo tiksliais smūgiais, o išėjus į pertrauką lietuviai atsiliko net 0:8.

Po pertraukos žaidimas kiek apsiramino, daugiau galimybių atakuoti varžovų vartus turėjo ir Lietuvos rinktinė, bet įvarčio pasiekti nepavyko.