Turnyras Kinijoje pradėtas lygiosiomis

Lietuvos vaikinų U-22 rinktinė sužaidė pirmąsias rungtynes tarptautiniame „Dazu Rock Carvings Cup“ turnyre Čongčinge.

Valdo Trakio treniruojama komanda sužaidė kovingai su Šiaurės Korėjos bendraamžiais. Mūsiškiai antrajame kėlinyje pirmavo po Sergejaus Amirziano taiklaus smūgio. 90 minutę teisėjas skyrė diskutuotiną 11 metrų baudinį, kurį varžovai realizavo ir išplėšė lygiąsias 1:1.

Sekmadienį mūsiškiai rungsis su turnyro šeimininke – Kinijos rinktine. Dvikova Dazu sporto centro stadione prasidės 13:35 val. Lietuvos laiku.

Rungtynių statistika

Šiaurės Korėja – Lietuva 1:1 (0:0)

Teisėjas – Wang Jing (Kinija)

Įvarčiai: 90+2 min. iš 11 m baudinio Yong Gwon (Šiaurės Korėja); 69 min. Sergej Amirzian (Lietuva)

Įspėti: 32 min. Kang Kuk Chol, 40 min. Hong Hae Song (Šiaurės Korėja); 30 min. Martynas Vasiliauskas, 80 min. Dominykas Kubilinskas (Lietuva)

Lietuvos vaikinų U-22 rinktinės startinė sudėtis: Lukas Paukštė, Dominykas Barauskas, Ričardas Šveikauskas, Lukas Valvonis, Ignas Baranauskas, Arnas Borodinas, Martynas Vasiliauskas, Ronaldas Misiūnas (55 min. Sergej Amirzian), Dominykas Kubilinskas (82 min. Deividas Šiuša), Benas Anisas (69 min. Dovydas Virkšas), Edvinas Baniulis.