Neįgaliesiems

Turnyre Plungėje – įvairaus amžiaus moterys ir merginos

Plungėje trečius metus iš eilės žaisti įvairaus amžiaus moterys iš skirtingų miestų – vyko futbolo turnyras „Už meilę moterims ir futbolui – Mero taurė 2019“.

Dešimt moterų komandų iš visos Lietuvos nepabijojo lietaus ir sugūžėjo į Plungės dirbtinės dangos stadioną dėl vieno tikslo – futbolo. Turnyre dalyvavo viešnios iš Vievio, Joniškio, Kauno, Šiaulių, Gargždų, Jakų, Žadvainių bei Plungės mergaitės.

Buvo daug gerų emocijų  – daug šypsenų, juoko, nepakartojamų sirgalių.

Visos turnyro dalyvės buvo apdovanotos dalyvio medaliais, kuriuos įsteigė Telšių apskrities futbolo federacija bei „Moterys už futbolą“ įsteigtomis mažomis dovanėlėmis. Kiekviena dalyvavusi komanda gavo po dalyvio statulėlę bei Plungės raj. savivaldybės įsteigtas mažas dovanėles. Pirmosios vietos buvo apdovanotos mero taurėmis, bei „Moterys už futbolą“ įsteigtais kamuoliais.

Turnyro nugalėtojomis tapo Jakų moterų komanda, antra vieta atiteko Kauno Damoms, o trečiąją vietą užėmė Gargždų mamos.

Turnyre apsilankė ir Plungės rajono savivaldybės meras Audriaus Klišonis, administracijos direktorius Mindaugas Kaunas, TAFF prezidentas Mindaugas Bondauskis, Plungės „Babrungo“ valdybos pirmininkas Gintaras Virkšas. Vyrai turnyro viešnias apdovanojo gražiais palinkėjimais, šypsenomis bei turnyro dovanomis. Po grupių varžybų jie papuošė moterų turnyrą savo dalyvavimu taiklumo žaidime.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS