Turo puošmena: „Kauno Žalgiris“ triumfavo Vilniuje

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas sėkmingai pradėjo antrąjį A lygos ratą.

Roko Garasto auklėtiniai išvykoje rezultatu 3:2 (2:0) įveikė Vilniaus „Žalgirį“. Tai buvo pirmojo kauniečių pergalė tarpusavio rungtynėse nuo 2017-ųjų metų vasaros.

Pirmosios 20 minučių gero nežadėjo – aikštės šeimininkai kontroliavo kamuolį kauniečių aikštės pusėje ir praktiškai neleido išeiti iš savos aikštės pusės.

Nors varžovai kontroliavo žaidimą, pirmieji pasižymėjo svečiai. Puikiu smūgiu „Kauno Žalgirį“ į priekį išvedė komandos kapitonas Linas Pilibaitis.

Įmušę įvartį Roko Garasto auklėtiniai įsidrąsino ir pradėjo vis dažniau lankytis varžovų aikštės pusėje, o kėlinio pabaigoje dar kartą pasižymėjo.

Po aštraus perdavimo iš krašto kamuolį baudos aikštelėje palietęs Benas Anisas jį tiksliai nukreipė Simono Pauliaus link, o šis įmušė antrą komandos įvartį.

Po pertraukos Vilniaus komanda greitai įmušė ir pirmąjį savo įvartį. Po perdavimo iš krašto 53-ąją minutę įvartį galva pelnė Hugo Videmontas.

Likus žaisti apie 20 minučių vilniečiai rezultatą ir išlygino. Baudos aikštelėje atšokusį kamuolį į vartus nukreipė Modestas Vorobjovas.

77-ąją susitikimo minutę auksinės progos neišnaudojo po keitimo aikštėje pasirodęs Philipas Otele. Vienas prieš vartininką iššokęs puolėjas smūgiavo netiksliai.

Vėliau vienoje situacijoje neįtikėtinai sužaidė vilniečių vartų sargas. Simonas Urbys smūgiavo galva būdamas per metrą nuo vartų, tačiau ranką kyštelėjęs Martinas Berkovecas ištraukė kamuolį iš vartų.

85-ąją minutę į Kauno komandos vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, tačiau Liviu Antalio smūgis buvo netikslus.

88-ąją minutę „Kauno Žalgiris“ išsiveržė į priekį dar kartą – kamuolį perėmusio Philipo Otele smūgis buvo tikslus.