U-16 rinktinė antrą kartą įveikė Gruziją

Pirmadienį Lietuvos U-16 rinktinė sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes su Gruzijos bendraamžiais ir šventė pergalę rezultatu 2:0.

Birštone vykusioje stovykloje lietuviai šeštadienį įveikė gruzinus 1:0, o šiandienos rungtynėse antrą kartą įrodė savo pranašumą.

Lietuvos futbolininkai į priekį išsiveržė pirmojo kėlinio pabaigoje, kai Kristupas Keršys nuginklavo varžovų vartininką. Po pertraukos Svajūno Česnulio auklėtinių pranašumą padvigubino vos prieš penkias minutes aikštėje pasirodęs Aleksas Okolovičius.

Užtikrintai žaidę lietuviai išlaikė pranašumą ir iškovojo pergalę 2:0.

Lietuva U-16 – Gruzija U-16 2:0 (1:0)