Neįgaliesiems

U-16 rinktinė išbandys jėgas su Gruzija

Trečiadienį Birštone prasidėjo Lietuvos U-16 vaikinų rinktinės stovykla. Jos metu jaunieji Lietuvos futbolininkai sužais dvejas rungtynes su Gruzijos bendraamžiais.

fkbanga.lt nuotr.

„Šiai iki 2003 m. gimimo žaidėjų grupei tai bus antras renginys šiais metais. Turėjome kelias stovyklas, kuriose surinkome vaikinus į peržiūras, stebėjome juos rungtyniaujančius komandose elitinėje lygoje, atsižvelgėme į vaikinų trenerių rekomendacijas“, – sakė vyriausiasis treneris Svajūnas Česnulis.

Specialisto teigimu, stovykloje daugiausia dėmesio bus skirta tarpusavio ryšių stiprinimui, taktikai ir jos įgyvendinimui. „Stovykloje turėsime tris treniruotes, jose gerinsime tarpusavio supratimą, taktinį pasirengimą, modeliuosime įvairias žaidimo situacijas. Taip pat didelį dėmesį skirsime rinktinių vertybių įgyvendinimui, komandos principų ir sumanymų išpildymui“.

Dvidešimties žaidėjų sudėtyje daugiausia atstovų – šešis – delegavo Panevėžio sporto gimnazija. Su rinktine taip pat dirbs trys Šiaulių futbolo akademijos futbolininkai. Rinktinės stovykloje yra du legionieriai – Titas Buzas („Colron“, Anglija) ir Kristupas Keršys („FS Metta“, Latvija).

Rinktinei dėl asmeninių priežasčių nepadės Anglijoje žaidžiantis Motiejus Burba, taip pat Gustas Jarusevičius ir Kajus Kavaliauskas.

U-16 rinktinė šeštadienį 12 val. Birštono stadione susitiks su gruzinais pirmą kartą. Antroji komandų akistata laukia pirmadienį, 11 val.

„Rungtynių metu turėsime išsikėlę žaidimo tikslus ir planą, kurį stengsimės kaip įmanoma geriau įgyvendinti“, – sakė S. Česnulis.

Lietuvos U-16 rinktinės sudėtis:

Vartininkai:
Dominykas Valeckas (BFA)
Danas Šimkevičius (Panevėžio SG)

Gynėjai:
Matijus Remeikis (Panevėžio SG)
Deividas Dovydaitis (Šiaulių FA)
Emilis Gasiūnas (Šiaulių FA)
Tautvydas Špiegis (Klaipėdos FM)
Motiejus Slivka (Panevėžio SG)
Gabrielis Nikonovas (FA „Žalgirietis“)

Saugai:
Eimantas Dzinga (Panevėžio SG)
Armandas Kučys (Panevėžio SG)
Tomaš Gulbicki (BFA-FK „Granitas“)
Ervinas Vilkaitis (FA „Žalgirietis“)
Aleks Okolovič (FA „Žalgirietis“)
Kajus Kontautas (FA „Žalgirietis“)
Kristupas Keršys („FS Metta“, Latvija)
Saulius Vikertas (NFA)
Titas Buzas („Colron“, Anglija)
Gustas Žederštreimas (Panevėžio SG)

Puolėjai:
Arnas Spyčius (Klaipėdos FM)
Gabrielius Micevičius (Šiaulių FA)

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS