U-16 rinktinė nusileido Izraelio atstovams

Lietuvos U-16 (gimę 2001 m. ir jaunesni žaidėjai) jaunių rinktinė pirmose turnyro “Kelias į žvaigždes” Maskvoje rungtynėse 0:2 nusileido Izraelio atstovams. Abu įvarčiai buvo įmušti pirmajame kėlinyje.

M. Šapajev nuotr.

Lietuviai galėjo pasižymėti 11 minutę, tačiau smūgiavo šalia virpsto, o po minutės įmušė varžovai – Ibrahimas Jaubara suklaidino du mūsiškius baudos aikštelės prieigose ir stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

27 min. Tomas Kačerauskas prasižengė prieš varžovą baudos aikštelėje ir Izraelio komandos futbolininkas Netanelis Baras realizavo 11 m baudinį. Per likusį rungtynių laiką rezultatas 2:0 nepasikeitė.

Ketvirtadienį lietuviai žais su Rusijos atstovais, kurie net 8:1 sutriuškino Moldovos atstovus.