U-16 rinktinė UEFA turnyrą užbaigė triuškinama pergale

Lietuvos U-16 rinktinė šeštadienį užbaigė UEFA Talentų turnyrą Gargžduose pakilia nata – Svajūno Česnulio auklėtiniai 4:1 sutriuškino Estijos bendraamžius.

Prieš tai dvejos dvikovos susiklostė lietuviams skirtingai – pirmajame mače jie po baudinių serijos įveikė Bulgariją, o ketvirtadienį turėjo pripažinti Islandijos pranašumą.

Visgi paskutinėse rungtynėse mūsų komanda atrodė kur kas labiau pasitikinti savimi ir produktyvi savo atakose.

Po nerezultatyvios pirmojo kėlinio pirmosios dalies, lietuviai 28 minutę pralaužė ledus, kai pasižymėjo Gustas Jarusevičius. Tačiau varžovai jau po penkių minučių sugebėjo išlyginti rezultatą.

Visgi Lietuva surengė nė vieną pavojingą išpuolį, o 39 minutę teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį į Estijos vartus ir galimybę sėkmingai išnaudojo Karolis Žebrauskas.

Po pertraukos savo progų išlaukę Lietuvos futbolininkai įtvirtino pranašumą, kai 44 minutę vartininką nuginklavo Deimantas Rimpa, o rungtynių gale rezultatą triuškinamu pavertė Motiejus Burba. Persvara galėjo būti ir didesnė, bet K. Žebrauskas nerealizavo paskirto vienuolikos metrų baudinio.

Turnyre lietuviai užėmė antrą vietą su šešiais taškais. Į priekį jie užleido nepriekaištingai pasirodžiusią Islandijos rinktinę.

Lietuva U-16 – Estija U-16 4:1 (2:1)
Gargždų stadionas, 200 žiūrovų
Teisėjas – Robertas Šmitas
Įvarčiai: 28 min. G. Jarusevičius (1:0), 33 min. E. Kruglov (1:1), 40 min. K. Žebrauskas (2:1),44 min. D. Rimpa (3:1), 79 min. M. Burba (4:1).
Įspėti: 63 min. R. Ranlahe (Estija)

Lietuva: Dovydas Vilkas, Natanas Žebrauskas, Linas Zingertas (52 min. Žygimantas Baguška), Gustas Jarusevičius (48 min. Astijus Cvetkovas), Meinardas Mikulėnas (41 min. Eimantas Abramavičius), Motiejus Burba, Žygimantas Baltrūnas (52 min. Danielius Zybartas), Edas Jankauskas (41 min. Gytis Makauskis), Karolis Žebrauskas (76 min. Rokas Nakrošius), Matas Dedura, Deimantas Rimpa. Atsargoje: Nojus Stankevičius, Maksimilian Kaufmann, Juozas Lubas.