U-17 rinktinė antras rungtynes su baltarusiais baigė lygiosiomis

Lietuvos vaikinų U-17 (gimusių 2000 m. ir jaunesnių žaidėjų) rinktinė Alytuje antrąkart išbandė jėgas su Baltarusijos bendraamžiais. Vytauto Vaškūno auklėtiniai turėjo žaidybinę iniciatyvą ir pelnė du įvarčius, tačiau svečiams pavyko išlyginti rezultatą – dvikova pasibaigė rezultatu 2:2.

Pirmajame kėlinyje įvarčius pelnė Karolis Uzėla ir Aliaksejus Lavrykas. Po pertraukos lietuviai vėl įsiveržė į priekį, pasižymėjus Edgarui Utkui, tačiau Kirylas Kirylenka 59 minutę atstatė lygybę.

Lietuvos vaikinų U-17 rinktinė tęs pasiruošimą Europos U-17 čempionato atrankos varžyboms. Rugsėjo 22-29 dienomis lietuviai 13-osios atrankos grupės turnyre namuose žais su Ukrainos, Norvegijos ir Turkijos rinktinėmis.

Rungtynių statistika

Lietuva U-17 – Baltarusija U-17 2:2 (1:1)
Alytaus SRC stadionas
Įvarčiai: 12 min. Karolis Uzėla, 55 min. Edgaras Utkus (Lietuva U-17); 33 min. Aliaksej Lavryk, 59 min. Kiryl Kirylenka (Baltarusija U-17)
Įspėti: 32 min. Deividas Raulinaitis (Lietuva U-17); 11 min. Aliaksej Lavryk, 54 min. Vladzislav Hlinski (Baltarusija U-17)

Lietuvos U-17 rinktinės sudėtis: Tomas Čepulis, Edgaras Utkus, Kipras Kažukolovas, Arnas Paura, Deividas Raulinaitis, Matas Ramanauskas (41 min. Renatas Banevičius), Justas Marazas (67 min. Rokas Gudelis), Karolis Uzėla, Titas Milašius (49 min. Matas Kubilius), Matas Vareika (54 min. Arnold Baulin), Matas Gudaitis (79 min. Darius Zubauskas). Atsargoje: Arijus Bražinskas, Gintas Rakauskas, Egidijus Dusevičius.