U-17 rinktinė kontrolinėse rungtynėse nugalėjo Latviją

Tarptautiniam turnyrui Minske besiruošianti Lietuvos U-17 (2000 m. gimimo ir jaunesnių žaidėjų) rinktinė trečiadienį Marijampolės „Arvi“ manieže sužaidė kontrolines rungtynes prieš Latvijos komandą ir šventė pergalę 2:0.

Pirmajame kėlinyje žaidimas buvo apylygis, tačiau lietuviams pavyko pasinaudoti oponentų klaida ir aštuntą minutę pasižymėjo Arnoldas Baulinas – puolėjas perėmė kamuolį ir atsidūręs vienas prieš vartininką smūgiavo tiksliai.

Per pertrauką Lietuvos komandos vyriausiasis treneris Svajūnas Česnulis pakeitė visus startinio vienuoliktuko žaidėjus ir leido pasireikšti visiems sudėtyje buvusiems futbolininkams.

Žaidimas antrajame kėlinyje buvo atviresnis, progų pasižymėti turėjo abi komandos. Visgi Lietuvos ekipa buvo pranašesnė. 56 minutę lietuviai padvigubino pranašumą, kai svečius prie jų vartų paspaudė Nauris Petkevičius ir Dominykas Kodzas. Pastarajam pavyko gauti kamuolį ir jis realizavo savo galimybę nepriekaištingai.

Rungtynės baigėsi Lietuvos pergale 2:0. Mūsų komandai tai buvo kontrolinis testas prieš netrukus prasidėsiantį „Development Cup“ turnyrą Minske. Į Baltarusiją U-17 rinktinė išvyksta šį šeštadienį. C grupėje mūsiškiai kausis su Ukrainos, Izraelio ir Gruzijos komandomis.

U-17 Lietuva – Latvija 2:0 (1:0)
Marijampolės „Arvi“ maniežas, 35 žiūrovai
Teisėjas: Robertas Valikonis
Įvarčiai: 8 min. A.Baulinas  (1:0), 56 min. D.Kodzas (2:0).

Lietuvos startinė sudėtis: Kajus Urbietis, Ernestas Mockus, Arnas Paura, Džiugas Raudonius, Neilas Urba, Rokas Gudelis, Karolis Uzėla, Justas Marazas, Matas Vareika, Titas Milašius, Arnoldas Baulinas.

Po keitimo: Robertas Kazbaris, Egidijus Dusevičius, Erikas Germanovičius, Matas Kubilius, Renatas Banevičius, Artūras Dolžnikovas, Dominykas Kodzas, Benas Šatkus, Vilius Piliukaitis, Nauris Petkevičius, Jonas Bičkus, Genaras Samsonikas, Justas Kudirka.