U-17 rinktinė nusileido vengrams

Lietuvos U-17 rinktinė Europos čempionato atrankos varžybose lieka be taškų. Antrojoje dvikovoje lietuviai turėjo pripažinti turnyro šeimininkų vengrų pranašumą 0:3.

Nors rungtynių pradžia nežadėjo nieko blogo, o lietuviai surengė kelias pavojingas atakas, vėliau varžovai sugebėjo išsiveržti į priekį. 24 minutę kontratakoje smūgiu į kairįjį kampą vartininką Dominyką Valecką nuginklavo Gyorgy Komaromi.

Prieš pertrauką Vengrija pelnė antrą įvartį po to, kai Žygimantas Baltrūnas prasižengė baudos aikštelėje ir arbitras skyrė vienuolikos metrų baudinį. Jį realizavo Akosas Zuigeberas.

Antrojoje rungtynių pusėje Lietuvos komandą galutinai palaužė trečiasis šeimininkų įvartis. 68 minutę vėl tiksliai į vartus smūgiavo A. Zuigeberas.

Lietuviai bandė ieškoti galimybių įmušti ir galėjo sušvelninti rezultatą 79 minutę, kai teisėjas paskyrė vienuolikos metrų baudinį į vengrų vartus. Tačiau prie žymos stojęs Deimantas Rimpa neįveikė vartininko. Rungtynės baigėsi Vengrijos pergale 3:0.

Trečiąsias ir paskutines grupės rungtynes Lietuvos komanda žais sekmadienį su Rumunijos bendraamžiais. Pastarieji yra surinkę du taškus grupėje, tad šis mačas bus tiesioginė kova dėl trečios vietos.

Vengrija U-17 – Lietuva U-17 3:0 (2:0)
„Globall Football Park“ stadionas, Telkis
Teisėjas – Daniyar Sakhi (Kazachstanas)

Įvarčiai: 24 min. G. Komaromi (1:0), 45+2 min. A. Zuigeber (2:0), 68 min. A. Zuigeber (3:0)
Įspėti: 68 min. M. Burba.

Lietuvos sudėtis: Dominykas Valeckas, Modestas Vainikaitis, Žygimantas Baltrūnas, Deividas Dovydaitis, Artemijus Tutyškinas, Deimantas Rimpa, Matas Dedura, Karolis Žebrauskas (77 min. Karolis Mantinis), Motiejus Burba, Meinardas Mikulėnas (56 min. Eimantas Abramavičius), Linas Zingertas (35 min. Nedas Labukas).