U-17 rinktinė pasiekė pergalę prieš Farerų Salų komandą

Lietuvos U-17 futbolo rinktinė pergalingai startavo UEFA Talentų turnyre (UEFA Development Cup) Taline. Po įvarčių abiejuose kėliniuose lietuviai 2:0 įveikė Farerų Salų rinktinę.

Audriaus Statkevičiaus treniruojama ekipa rungtynėse startavo labai gerai ir jau trečią minutę išsiveržė į priekį po Armando Kučio pelnyto įvarčio.

Toks rezultatas laikėsi iki rungtynių pabaigos, kai 75 minutę varžovų vartininką nuginklavo Motiejus Burba.

Lietuvos rinktinė dvikovą užbaigė dešimtiese – iš aikštės už grubų žaidimą buvo pašalintas Motiejus Slivka.

Turnyre Taline Lietuvos komandos laukia dar dvejos rungtynės – trečiadienį susitiks su Lichtenšteino bendraamžiais, o penktadienį žais prieš Estiją.

Lietuva U-17 – Farerų Salos U-17 2:0 (1:0)