U-17 rinktinė pralaimėjo Danijai

Švedijoje vykstančiame UEFA Europos U-17 čempionato atrankos turnyre antrąjį pralaimėjimą patyrė Lietuvos rinktinė.

Lietuviai nusileido bendraamžiams iš Danijos rezultatu 1:6. Pirmajame kėlinyje danai įgijo dviejų įvarčių persvarą. 61 minutę pasižymėjo Titas Buzas po Gusto Jarusevičiaus perdavimo ir sumažino deficitą iki vieno įvarčio. Visgi varžovams antrojo kėlinio pabaigoje pavyko įmušti dar keturis įvarčius.

Paskutines 4-osios atrankos grupės rungtynes lietuviai sužais su Farerų Salų rinktine spalio 3-iąją. Pastaroji šiandien rezultatu 0:2 nusileido Švedijos atstovams.

Rungtynių statistika

Danija U-17 – Lietuva U-17 6:1 (2:0)

Helsingborgo „Laröds“ sporto aikštynas

Teisėjas – Dragan Petrovič (Bosnija ir Hercegovina)

Įvarčiai: 3 min. Rasmus Winther Højlund, 37 min. (po 11 m baudinio) Victor Stange Lind , 75 min. Wahidullah Faghir, 78 min. Marcelo Peter Cunha Randolf, 83 min. Eskild Munk Dall, 90 min. Valdemar Lund Jensen (Danija); 61 min. Titas Buzas (Lietuva)

Įspėti: 69 min. Tochi Chikwuani (Danija); 26 min. Armandas Kučys, 41 min. Artemijus Tutyškinas, 70 min. Eimantas Dzinga, 76 min. Arnas Spyčius, 79 min. Vaidas Magdušauskas, 90+3 min. Kajus Kontautas (Lietuva)

Lietuvos vaikinų U-17 rinktinės sudėtis: Dominykas Valeckas, Vakaris Skibiniauskas (64 min. Gabrielis Nikonovas), Artemijus Tutyškinas, Matijus Remeikis, Saulius Vikertas, Motiejus Burba, Eimantas Dzinga, Gustas Jarusevičius (86 min. Kajus Kontautas), Titas Buzas (64 min. Deividas Dovydaitis), Armandas Kučys (57 min. Vaidas Magdušauskas), Kristupas Keršys (57 min. Arnas Spyčius).