U-17 rinktinė Vengriją paliko su pergale

Lietuvos U-17 rinktinė ketvirtadienį sugebėjo pasiekti revanšą antrojoje tarpusavio akistatoje su Vengrijos bendraamžiais ir triumfavo 2:1.

Šalia Budapešto vykusioje stovykloje lietuviai spėjo sužaisti dvejas rungtynes, bet pirmąsias pralaimėjo 1:2.

Antrojoje dvikovoje netrūko atkaklios kovos ir fizinio žaidimo, bet prieš kėlinio pabaigą Deividas Dovydatis išvedė lietuvius į priekį.

Po pertraukos Vengrijai pavyko atsitiesti ir išlyginti rezultatą, bet iki mačo pabaigos likus 12 minučių Motiejus Burba pelnė įvartį, kuris atnešė pergalę Audriaus Statkevičiaus auklėtiniams.

Balandžio 21-26 dienomis Lietuvos rinktinė dalyvaus UEFA Talentų turnyre Estijoje. Varžybose lietuviai susitiks su Liuksemburgu, Farerų salų ir Estijso rinktinėmis.

Vengrija U-17 – Lietuva U-17 1:2 (0:1)
Telki treniruočių aikštynas
Teisėjas – Gabor Kovačs

Įvarčiai: 39 min. D. Dovydaitis (0:1), 45 min. D. Nemeth (1:1), 68 min. M. Burba (1:2).

Lietuvos sudėtis: Julius Virvilas, Gabrielis Nikonovas, Evaldas Urmonas, Grantas Jaseliūnas (55 min. Ervinas Vilkaitis), Aleks Okolovič (64 min. Vakaris Skibiniauskas), Titas Buzas (81 min. Emilis Gasiūnas), Armandas Kučys (55 min. Arnas Spyčius), Deividas Dovydaitis, Motiejus Slivka, Matijus Remeikis.

Atsargoje: Dominykas Valeckas, Saulius Vikertas, Eimantas Dzinga.