U-18 rinktinė minimaliu rezultatu nusileido Belgijai

Lietuvos U-18 rinktinė trečiadienį užbaigė Minske vykstančio „Development Cup“ turnyro grupės etapo kovas. Antano Vingilio auklėtiniai žaidimu nenusileido Belgijos bendraamžiams, bet patyrė pralaimėjimą minimaliu rezultatu 0:1.

Šiose rungtynėse dominavo gynybinio stiliaus futbolas. Lietuviai pavyzdingai gynėsi nuo belgų išpuolių ir neleido varžovams sukurti rimtų progų pasižymėti – su savo darbais sėkmingai tvarkėsi tiek vartininkas Kajus Urbietis, tiek mūsų komandos gynybos linija.

Visgi antrajame kėlinyje belgai pralaužė Lietuvos gynybą. 60 minutę po perdavimo iš krašto, lietuviams nepavyko neutralizuoti pavojaus baudos aikštelėje, o Marciano Azizas antruoju smūgiu pataikė kamuolį į dešinį vartų kampą.

Iki dvikovos pabaigos Lietuvos rinktinė bandė ieškoti galimybių išlyginti rezultatą, tačiau jis išliko nepakitęs ir belgai triumfavo 1:0.

Grupėje lietuviai su vienu surinktu tašku užėmė trečią vietą ir dabar varžysis dėl 7–9 vietų. Penktadienį (13:15 val.) Lietuvos rinktinės laukia akistata su Islandijos bendraamžiais.

Lietuva U-18 – Belgija U-18 0:1 (0:0)