Neįgaliesiems

U-18 rinktinė turnyrą Minske užbaigė pergale prieš Moldaviją

Lietuvos U-18 rinktinė šeštadienį baigė pasirodymą „Development Cup“ turnyre Baltarusijoje. Antano Vingilio vadovaujama komanda po baudinių serijos įveikė Moldaviją ir užėmė aštuntą vietą.

Atkrintamosiose varžybose nusileidusi Islandijai, Lietuvos ekipa žaidė paskutinį mačą su moldavais.

Lietuva, kuri vertėsi be didelės dalies į turnyrą neišvykusių pagrindinės sudėties žaidėjų, susitikime pasirinko žaidimą antru numeriu ir teikė prioritetą savo vartų saugumui. Tai puikai suveikė, kaip ir rungtynėse su Islandija, bet dėl atakoje trūkusio kūrybiškumo mūsų komanda neįmušė įvarčio.

Moldavija ekipa taip pat nepralaužė mūsų komandos vartų, tad buvo mušami vienuolikos metrų baudiniai. Juose lietuviai buvo nepriekaištingi ir laimėjo seriją 5:3. Tiksliai į vartus mušė Vilius Piliukaitis, Benediktas Butleris, Karolis Žebrauskas, Matas Dedura ir Ernestas Andriušis.

Rungtynių statistika:

Lietuva U-18 – Moldavija U-18 0:0 (0:0, po baudinių 5:3)
Minsko futbolo maniežas, 380 žiūrovų
Teisėjas – Dmitriy Markov
Įspėti: 24 min. A. Gabaret (Moldova), 40 min. V. Piliukaitis (Lietuva), 43 min. K. Žebrauskas (Lietuva), 53 min. V. Tiganescu (Moldova),

Lietuva: Povilas Survila (41 min. Kajus Urbietis), Egidijus Dusevičius, Matas Dedura, Rokas Rasimavičius, Deimantas Kontenis (72 min. Tomas Kačerauskas), Mantas Petrikas, Vilius Piliukaitis, Marjanas Isajevas (41 min. Ernestas Andriušis), Lukas Juodkūnaitis (37 min. Karolis Žebrauskas), Valdas Paulauskas (63 min. Simonas Vasiljevas), Benediktas Butler. Atsargoje: Dovydas Vilkas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS