U-19 rinktinė dinamiškoje dvikovoje įveikė estus

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinė išplėšė pergalę Taline, nugalėjusi Estijos bendraamžius rezultatu 3:2 (1:0).

Lietuvaičiai šioje dvikovoje pirmavo tris kartus. Pirmą įvartį įmušė Dominykas Kodz prieš pat rungtynių pertrauką. Estams pavyko rezultatą išlyginti 74 minutę, tačiau jau po minutės Darius Zubauskas vėl išvedė mūsiškius į priekį.

Šeimininkams viltis kovoti dėl pergalės sugrįžo 79 minutę, kai Alexas Matthias Tammas pelnė savo antrą įvartį. Visgi D. Kodz netrukus vėl pasižymėjo ir mūsiškiams pavyko išsaugoti teigiamą rezultatą.

Dvikovos fotoalbumas (C. Kõrtsmik / Estijos futbolo sąjungos nuotr.)

Antros kontrolinės rungtynės prieš estus Taline numatytos kovo 26-ąją, nuo 12:30 valandos.

Rungtynių statistika

Estija – Lietuva U19 2:3 (0:1)

Talinas, Estijos futbolo sąjungos maniežas

Teisėjas – Karl Koppel (Estija)

Įvarčiai: 74 ir 79 min. Alex Matthias Tamm (Estija U-19); 45 ir 82 min. Dominyk Kodz, 75 min. Darius Zubauskas (Lietuva U-19)

Įspėti: 68 min. Markus Soomets (Estija U-19); 8 min. Deividas Raulinaitis, 32 min. Matas Ramanauskas, 84 min. Karolis Uzėla (Lietuva U-19)

Lietuvos U-19 vaikinų rinktinės startinė sudėtis: Arijus Bražinskas, Ernestas Mockus, Deividas Raulinaitis, Matas Ramanauskas, Dominyk Kodz, Justas Marazas, Artur Dolžnikov, Karolis Uzėla, Gustas Gražiunas, Titas Aukštuolis, Neilas Urba. Atsarginiai: Kajus Urbietis, Vilius Armalas, Benas Šatkus, Darius Zubauskas, Nauris Petkevičius, Arnas Paura, Erik Germanovič.