U-19 rinktinė pripažino Prancūzijos pranašumą

Lietuvos U-19 (devyniolikmečių) futbolo rinktinė Europos čempionato atrankos turnyre Maltoje toliau lieka be taškų. Lietuviai šeštadienį pralaimėjo daugkartinei senojo žemyno čempionei Prancūzijai 0:7.

Po pirmųjų rungtynių su belgais Lietuvos komandos vyriausiasis treneris Antanas Vingilys startinėje sudėtyje atliko šešis keitimus. Po diskvalifikacijos sugrįžo Edgaras Utkus, savo progos sulaukė vartininkas Vilius Stebrys, Darius Zubauskas, Džiugas Raudonius, Vilius Armalas ir Deividas Raulinaitis.

Jau nuo susitikimo pradžios Prancūzijos ekipa perėmė iniciatyvą ir ją kontroliavo iki mačo galo. Trečią minutę prancūzus į priekį išvedė Oumaras Solet, o netrukus persvarą padvigubino Wilsonas Isidoras. Pastarasis pirmajame kėlinyje pridėjo dar vieną įvartį nuo vienuolikos metrų žymos, o varžovų gretose taip pat tiksliai pasižymėjo Goduine Koyalipou ir Maxence’as Caqueret.

Po pertraukos lietuviams pavyko stabilizuoti žaidimą, bet paskutinėmis rungtynių minutėmis Sofiane’as Diopas įmušė dar vieną įvartį. Prancūzijos pergalę galutinai įtvirtino W. Isidoras, dar kartą realizavęs vienuolikos metrų baudinį.

Paskutinėse grupės rungtynėse Lietuvos komanda antradienį surems ginklus su turnyro šeimininke Maltos komanda.

Lietuva U-19 – Prancūzija 0:7 (0:5)
Šimtmečio stadionas, Takalis
Teisėjas – Ali Palabiyik (Turkija)
Įvarčiai: 3 min. O. Solet (0:1), 6 min. W. Isidor (0:2), 20 min. G. Koyalipou (0:3), 23 min. W. Isidor (0:4), 44 min. M. Caqueret (0:5), 87 min. S. Diop (0:6), 89 min. W. Isidor (0:7).

Lietuvos sudėtis: Vilius Stebrys, Ernestas Mockus, Deividas Raulinaitis, Vilius Armalas (46 min. Gustas Gražiūnas), Matas Ramanauskas, Justinas Marazas, Darius Zubauskas (46 min. Jonas Bičkus (53 min. Matas Vareika), Džiugas Raudonius, Karolis Uzėla (46 min. Tomas Kalinauskas), Arnas Paura.

Aikštėje nepasirodė: Tomas Čepulis, Artūr Dolžnikov, Mindaugas Butkus, Benas Anisas, Neilas Urba.