U-19 rinktinė V. Granatkino turnyrą pradėjo pergale

Lietuvos U-19 rinktinė penktadienį pergalingai startavo Valentinui Granatkinui atminti skirtame turnyre. Pirmajame B grupės mače lietuviai po efektingo Beno Aniso įvarčio 1:0 palaužė Armėnijos rinktinę.

Jau nuo rungtynių pradžios Antano Vingilio auklėtiniai spaudė varžovus jų aikštės pusėje ir žaidė atakuojantį futbolą. Lietuviai ne kartą kėlė kampinius ir kėlė pavojų armėnų vartams.

39 minutę arti įvarčio buvo Edgaras Utkus, po kurio baudos smūgio vartininkas atmušė kamuolį prieš save, bet varžovai spėjo neutralizuoti pavojų.

Po pertraukos Lietuvos sudėtyje pasirodė Matas Vareika, Darius Zubauskas ir Benas Anisas. Keitimai pasiteisino jau 53 minutę. Lietuviai perėmė kamuolį aikštės viduryje, o į priekį spurtavęs B. Anisas techniškai susitvarkė su varžovu prie baudos aikštelės linijos ir galingai smūgiavo į viršutinį dešinį vartų kampą.

Lietuvos komanda ir toliau sėkmingai kontroliavo žaidimą ir savo vartus gynė nepriekaištingai.

Susitikimas baigėsi Lietuvos rinktinės pergale 1:0. Sekmadienį jaunieji Lietuvos futbolininkai susitiks su Rusija, o trečiadienį išbandys jėgas su Moldova.

Lietuva U-19 – Armėnija U-19 1:0 (0:0)