U-19 rinktinė – V. Granatkino turnyro pusfinalyje

Lietuvos U-19 vaikinų rinktinė tęsia pergalingą žygį Valentino Granatkino turnyre Sankt Peterburge. Trečiadienį lietuviai per paskutines B grupės rungtynes 2:0 nugalėjo Moldovos bendraamžius ir žais pusfinalyje.

Antano Vingilio vadovaujama komanda  startavo ir vėl sėkmingai. 19 minutę po puikaus perdavimo iš aikštės vidurio, Artūras Dolžnikovas spurtavo į priekį, prasibrovė tarp varžovų prie baudos aikštelės ir tiksliai smūgiavo į dešinį vartų kampą.

Po pertraukos Lietuvos rinktinė padvigubino persvarą. 80 minutę Matas Vareika baudos aikštelės krašte atliko puikų smūgį į tolimąjį vartų kampą ir nepaliko vilčių varžovų vartininkui.

Lietuvos rinktinė šventė pergalę 2:0 ir su devyniais taškais užėmė pirmąją vietą B grupėje.

„Tikėjomės sunkių rungtynių. Šiandien galėjome pirmą kartą praleisti įvartį turnyre, mus išgelbėjo ir skersinis. Po pertraukos nusprendėme diktuoti savo žaidimą, esu labai patenkintas antruoju kėliniu. Rungtynėse turime mąstyti ne tik apie puolimą, tačiau ir gynybą. Labai svarbu, kad futbolininkai per tokius mačus įgyja naudingos patirties“, – po pergalės sakė rinktinės treneris A. Vingilys.

Penktadienį vyksiančiame turnyro pusfinalyje Lietuvos rinktinė susitiks su antrąją vietą A grupėje užėmusia Turkijos rinktine.