U-19 rinktinei antras testas Gruzijoje buvo nesėkmingas

Lietuvos vaikinų U-19 (gimusių 1998 m. ir jaunesnių žaidėjų) rinktinė rugsėjo 4 dieną Tbilisyje sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes su gruzinais. Šeimininkai šįsyk šventė pergalę rezultatu 3:0.

Pirmoje dvikovoje lietuviai su gruzinais išsiskyrė taikiai 1:1, tačiau antroje mūsiškių sudėtyje buvo nemažai keitimų ir lietuviams nepavyko realizuoti savo progų. Gruzinai pirmame kėlinyje pirmavo po G. Sagrišvilio dublio, o 69 minutę pelnė trečią įvartį.

Svajūno Česnulio auklėtiniai ir toliau ruošis spalio 4-9 dienomis namuose vyksiančiam Europos čempionato atrankos turnyrui, kuriame susitiks su Austrijos, Bosnijos ir Hercegovinos bei Azerbaidžano komandomis.

Rungtynių statistika

Gruzija U-19 – Lietuva U-19 3:0 (2:0)
Tbilisio M. Meschio stadionas, 200 žiūrovų|
Teisėjas – Goga Kikačeišvili (Gruzija)
Įvarčiai: 10, ( 11 m baudinio) 32 min. Gabrieli Sagrišvili, 69 min. Nika Kvantaliani (Gruzija U-19)
Įspėti: 54 min. Luka Ločošvili, 64 min. Giorgi Čakvetadzė (Gruzija U-19); 39 min. Matas Voronko, 43 min. Edvinas Kloniūnas (Lietuva U-19)

Lietuvos U-19 rinktinės sudėtis: Ovidijus Šiaulys (46 min. Milvydas Tupikas), Matas Voronko (83 min. Vilius Giedraitis), Pijus Širvys, Simonas Jurgilas (17 min. Tadas Paulikas), Martynas Medelinskas, Dominykas Kubilinskas (56 min. Donatas Konikas), Ernestas Stočkūnas, Domantas Vitkus (46 min. Erik Motuz), Džiugas Sūnelaitis (70 min. Deividas Skaržauskas), Edvinas Kloniūnas, Domantas Antanavičius (46 min. Edgaras Dubickas).