Neįgaliesiems

U-21 rinktinės sudėtį pristatęs M. Stankevičius: „Reikia įdėti daug darbo ir meilės“

Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinės vyriausiasis treneris Marius Stankevičius pasirinko sudėtį, su kuria pradės atranką į 2023-ųjų Europos vaikinų futbolo čempionatą.

Burtai lietuviams nulėmė kovas C grupėje, kur jų varžovais bus Ispanijos, Slovakijos, Rusijos, Šiaurės Airijos bei Maltos bendraamžiai.

„Nuotaikos nuostabios, darbingos, kai yra darbo, visada yra malonu ir gerai, pasiruošimas yra pačiame įkarštyje“, – prieš atrankos startą kalbėjo Lietuvos treneris Marius Stankevičius.

Kalbėdamas apie galimus grupės favoritus, specialistas išskyrė Ispanijos komandą, su kuria lietuviai namuose rungtyniaus jau rugsėjo 7 dieną.

„Šiandien Ispanija yra favoritė, neatmetant Rusijos ir kitų komandų, o mes savo ruožtu norime toliau dirbti tam, kad būtų tam tikri rezultatai, tikslai jaunimo programoje ir kad jie galėtų eiti link to naujo, modernaus futbolo.

Ir pats daug patirties turėjau Ispanijoje, ten išvystyta futbolo sistema nuo senų laikų ir dabar jie skina to vaisius. Daug metų matome, kaip jie dirba ir kokius rezultatus pasiekia“, – apie būsimus varžovus atsiliepė treneris.

Kalbėdamas apie ciklo lūkesčius, treneris neįvardino tikslaus taškų skaičiaus, kuris būtų geras rezultatas, o į tai žvelgė per kitą prizmę.

„Rezultatas visada būna labai keistas, visada pirma žiūrime į lentelę, bet rezultatas būna matomas ir per nuveiktą darbą, ilgą periodą. Reikia įdėti daug darbo, daug meilės ir tai priklauso nuo daug aplinkybių.

Visi nori, kad rezultatas būtų lentelėje, bet mes taip pat norėtume pamatyti kuo daugiau šio jaunimo nacionalinėje rinktinėje, tai irgi yra rezultatas. Jei nacionalinės rinktinės treneris iš jaunimo rinktinės paima tris ar keturis žaidėjus – tai jau irgi signalizuoja apie nuveiktą darbą, kad jiems yra galimybė parodyti save nebe jaunimo, bet suaugusių vyrų futbole.

Norėčiau, kad jie pajaustų tikrąjį futbolą, tai, ką turėjau aš, tą sportinę emociją. Norėčiau, kad jie ir be sporto suprastų, kad jie yra asmenybės, tai yra visų noras, kad jie būtų vyrais, žmonėmis, tai vienas iš pirmų mūsų tikslų“, – akcentavo M. Stankevičius.

Lietuvos rinktinė savo kelią atrankoje pradės rugsėjo 3 dieną rungtynėmis Slovakijoje su šios šalies jaunimo rinktine, o jau rugsėjo 7 dieną Vilniaus LFF stadione priims grupės favoritais įvardinamus Ispanijos vaikinų rinktinės futbolininkus.

Bilietus į šias rungtynes galite įsigyti paspaudę čia.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS